Liga w cieniu MISTRZOSTW ŚWIATA

13
25
views

 

 

 

 

IV liga – XXVII kolejka

28 kwietnia (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 

obsada sędziowski: Tomasz Majkowski (WS Sieradz)

pozostałe mecze:

(sobota – 29 kwietnia)
15:00 – Zawisza Pajęczno – Zawisza Rzgów – Mateusz Anielak (WS Łódź)
17:00 – Warta Działoszyn – PGE GKS II Bełchatów – Konrad Gawroński (WS Łódź)
17:00 – Włókniarz Zelów – Warta Sieradz – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – KS Paradyż – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Omega Kleszczów – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
17:00 – RKS Mechanik Radomsko – Unia Skierniewice – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
17:00 – Jutrzenka Warta – Ceramika Opoczno – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – Pilica Przedbórz – KS Sand Bus Kutno – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
(niedziela – 30 kwietnia)
11:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – LKS Kwiatkowice – Adam Dolny (WS Łódź)

 

 

klasa okręgowa – XXII kolejka

29 kwietnia (SOBOTA) godz. 17:00 PNIEWO

GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10)

obsada sędziowska: Modliński S., Walczak K., Bernacik J. 

 

 

Klasa „A” grupa III – XIX kolejka

30 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 15:00 CIĘŻKÓW

SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2)

obsada sędziowska: Jarocki Sz., Łukasik K., Mas W.

 

GLKS Sarnów/Dalików – KS Dąbrowice 3:0 (walkower)

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXII kolejka

30 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 PYSZKÓW

LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 

 

 

Klasa „B” grupa II – XV kolejka

30 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 GIECZNO

LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 

obsada sędziowska: Tyluś J. 

 

 

 

LIGA TYPERÓW

W tej kolejce typerzy nie powinni mieć problemów ze wskazaniem zwycięzców poszczególnych spotkań, na pewno ciężko będzie trafić dokładny wynik. Z racji rozgrywanych MISTRZOSTW ŚWIATAW PIŁCE NOŻNEJ PLAŻOWEJ na Bahama i uczestnictwa w tym wydarzeniu naszych trzech zawodników, reprezentujących nasz Powiat, dołączamy także wytypowanie trzech meczów rozgrywanych w grupie naszej reprezentacji.

 

mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 

mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10)

mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2)

mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 

mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 

mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA

mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA

mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPrzed pierwszym meczem na Bahamach
Następny artykułALE KOZAK IV
UDOSTĘPNIJ

13 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 3-0
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 3-1
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 2-2
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 2-3
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 4-1
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA 5-3
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 2-5
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 4-3

  2. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 2:0
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 2:3
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 1:5
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 0:4
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 2:1
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA 3:2
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 1:4
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 2:2

  3. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 4-1
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 1-3
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 1-4
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 2-3
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 1-3
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA 6-3
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 3-6
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 5-3

  4. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 3-1
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 2-1
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 1-5
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 2-3
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 1-2
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA 5-4
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 2-4
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 3-2

  5. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 3:0
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 2:0
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 1:4
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 1:3
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 2:1
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA 3:7
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 1:6
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 4:6

  6. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 5:0
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 4:2
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 1:7
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 0:3
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 2:2
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA 7:3
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 4:6
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 4:3

  7. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 2:1
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 2:2
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 2:8
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 1:2
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 3:1
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA 5:3
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 3:5
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 3:3

  8. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 2-0
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 3-1
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 1-6
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 2-3
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 2-1
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA 6-4
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 2-6
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 2-3

  9. mecz nr. 30: TERMY NER Poddębice (11) – POLONIA Piotrków Trybunalski (20) 3:1
    mecz nr. 31: GKS Bedlno (12) – TERMY Uniejów (10) 3:1
    mecz nr. 32: SAZAN Pęczniew (12) – WŁÓKNIARZ Zgierz (2) 2:5
    mecz nr. 33: LKS Pyszków (15) – PISIA Zygry (10) 1:3
    mecz nr. 34: LKS Gieczno (9) – GROM Powodów (10) 1:3
    mecz nr. 35: POLSKA – JAPONIA. 5:2
    mecz nr. 36: POLSKA – BRAZYLIA 3:3
    mecz nr. 37: POLSKA – TAHITI 3:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ