Lider rozstrzela Ner ?

0
26
views

Ner-W.

 

 

 

 

 

III liga – XI kolejka

4 październik (niedziela) godz. 11:00 Tomaszów Mazowiecki

KP RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki (1) – LKS Termy Ner Poddębice (16)

obsada sędziowska: Mariusz Dąbrowski (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 3 października)
15:00 – Pilica Białobrzegi – Warta Działoszyn – Albert Różycki (WS Łódź)
15:00 – Sokół Aleksandrów – Polonia Warszawa – Cezary Białek (WS Skierniewice)
15:00 – Błękitni Raciąż – Świt Nowy Dwór Maz. – Marek Lewandowski (WS Warszawa)
15:30 – Oskar Przysucha – Ursus Warszawa – Marcin Tądel (WS Sieradz)
15:30 – ŁKS Łódź – Warta Sieradz – Tomasz Ksyta (WS Łódź)
16:00 – Pogoń Grodzisk Maz. – Legia II Warszawa – Piotr Urban (WS Warszawa)
16:00 – Energia Kozienice – Broń Radom – Kamil Baranowski (WS Siedlce)
16:00 – Start Otwock – Pelikan Łowicz – Łukasz Gudyn (WS Warszawa)

 

 

klasa okręgowa – IX kolejka

3 października (sobota) godz. 17:00 Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (3) – KS Sand Bus Kutno (1)

obsada sędziowska: P. Malec, B. Nowicki, B. Gniewisz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 3 października)
15:00 – Start Łódź – Włókniarz Pabianice – P. Pskit, C. Guzelaydin, Sz. Jarocki
15:30 – Start Brzeziny – Włókniarz Konstantynów – J. Malka, P. Niemiec, Z. Patora
15:30 – PTC Pabianice – MKS Tuszyn – P. Szymczyk, T. Chojnacki, M. Janasik
16:00 – LZS Justynów – GLKS Dłutów – B. Pyciarz, M. Kobus, T. Lota
(niedziela – 4 października)
11:00 – Zawisza II Rzgów – KKS Koluszki – M. Paraszkiewicz, Z. Patora, M. Rogala
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Orzeł Parzęczew – P. Kaźmierczak, M. Hankiewicz, B. Banasiak
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Górnik Łęczyca – A. Różycki, M. Gajda, R. Mijas

 

 

klasa „A” grupa II – VII kolejka

3 października (sobota) godz. 15:00 Leźnica Wielka 

Kobra Leźnica Wielka (12) – GLKS Sarnów/Dalików (4)

obsada sędziowska: B. Prokop, K. Modrzejewski, P. Błaszczyk

 

pozostałe mecze:

15:00 – Orlik Sobień – Błękitni Dmosin – P. Jankowski, S. Modliński, A. Banaszkiewicz
(niedziela – 4 października)
13:00 – Huragan Swędów – UKS SMS Łódź – M. Łapok, T. Sadowski, D. Piasecki
13:00 – LKS Dąbrówka – Zjednoczeni II Stryków – M. Jarnutowski, J. Jankowski, M. Anielak
14:00 – MKP-Boruta II Zgierz – KS Gozdów – A. Gach, J. Różycki, Ł. Sobutka
15:00 – LKS Kalonka – Orzeł II Parzęczew – M. Zdziaszek, A. Siejka, K. Modrzejewski
15:30 – Kotan Ozorków – Sport Perfect Łódź – R. Sudak, T. Chojnacki, Sz. Michniewicz

 

 

klasa „A” grupa III – VI kolejka

4 października (niedziela) godz. 14:00 Piątek

Iskra Góra Św. Małgorzaty (12) – LKS Sazan Pęczniew (7)

obsada sędziowska: W. Pawlak, P. Szymczyk, R. Siech

 

pozostałe mecze:

(sobota – 3 października)
15:00 – Bzura Młogoszyn – Magnat Sierpów – P. Wykrota, K. Walczak, R. Walczak
16:00 – GKS Bedlno – Victoria Grabów – J. Różycki, M. Zdziaszek, D. Żaczek
16:00 – Bzura Ozorków – Witonianka Witonia – M. Pionko, G. Augustowski, P. Bednarek
(niedziela – 4 października)
14:00 – Zryw Śliwniki – Krośniewianka Krośniewice – D. Mikła, J. Bernacik, J. Jaskulski
15:00 – Malina Piątek – LKS Świnice Warckie – P. Szymczyk, W. Pawlak, R. Siech

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – X kolejka

4 października (niedziela) godz. 16:00 Zygry

GLKS Pisia Zygry (8) – TS Gruszczyce (13)

obsada sędziowska: K. Gawłowski, P. Malik, J. Jędrasiak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 3 października)
16:00 – Tęcza Brodnia – Victoria Szadek – T. Pastusiak, A. Bialik, A. Wasilewski
(niedziela – 4 października)
15:00 – Iskra Stolec – Unia Sieradz-Męka – D. Grzelak, Kam. Lipka, Krz. Lipka
15:00 – Płomień Dzigorzew – UKS Ustków – R. Baranowski, P. Romek, M. Szychowski
15:00 – LZS Rębieskie – Sokół Goszczanów – Ł. Tomczyk, T. Szala, M. Waloch
15:00 – TS Janiszewice – Pogoń Zduńska Wola – D. Badziak, A. Dankowski, A. Jałowy
16:00 – Złoczewia Złoczew – Amatorzy Zapolice – P. Szandała, H. Kowalewski, K. Miś
Pauzuje: LGKS Charłupia Mała

 

 

klasa „B” grupa III – VI kolejka

LKS Grom Powodów – pauzuje

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 4 października)
11:00 – Zamek Skotniki – Santos Czerchów – K. Łukasik
11:00 – Sokół Skromnica – włókniarz Zgierz – M. Lesiak
11:00 – LKS II Rosanów – LKS Cedrowice – A. Zygmunciak
13:00 – Orzeł Wróblew – MKS Mianów – B. Grzywacz
14:00 – Kanarki Małachowice – LKS Modlna – K. Musiał

 

 

 

 

 

.

Poprzedni artykułBez zmian …
Następny artykułXX Edycja Poddębickiej Ligi Halowej
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ