Lider poległ w Dalikowie

0
16
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – LKS Termy Ner Poddębice 0:0

 

pozostałe mecze:

ŁKS Łódź 1:0 Energia Kozienice
Pelikan Łowicz 1:2 Ursus Warszawa
Oskar Przysucha 1:2 Lechia Tomaszów Maz.
Pilica Białobrzegi 2:4 Błękitni Raciąż
Start Otwock 0:2 Świt Nowy Dwór Maz.
Pogoń Grodzisk Maz. 0:0 Termy Ner Poddębice
Legia II Warszawa 1:0 Polonia Warszawa
Warta Sieradz 2:1 Warta Działoszyn
Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 Broń Radom
tabela:
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 40 29 9 12 4 1
2 Lechia Tomaszów Maz. 17 36 39 18 11 3 3
3 Świt Nowy Dwór Maz. 17 33 31 16 9 6 2
4 Legia II Warszawa 17 33 31 20 10 3 4
5 Polonia Warszawa 17 30 31 11 9 3 5
6 ŁKS Łódź 17 30 28 22 9 3 5
7 Ursus Warszawa 17 26 23 20 8 2 7
8 Pelikan Łowicz 17 26 28 20 7 5 5
9 Warta Sieradz 17 23 23 19 6 5 6
10 Błękitni Raciąż 17 21 20 34 6 3 8
11 Pogoń Grodzisk Maz. 17 21 22 26 5 6 6
12 Broń Radom 17 19 23 31 5 4 8
13 Start Otwock 17 17 19 36 5 2 10
14 Warta Działoszyn 17 16 14 28 4 4 9
15 Oskar Przysucha 17 14 26 43 3 5 9
16 Termy Ner Poddębice 17 14 18 33 3 5 9
17 Energia Kozienice 17 13 19 26 3 4 10
18 Pilica Białobrzegi 17 13 20 32 4 1 12

MGLKS Termy Uniejów – Włókniarz Konstantynów Łódzki 0:2

pozostałe mecze:
Ostrovia Ostrowy 2:3 PTC Pabianice
Zawisza II Rzgów 0:0 Start Brzeziny
LZS Justynów 0:5 Orzeł Parzęczew
GLKS Dłutów 3:2 MKS Tuszyn
Włókniarz Pabianice 0:5 Górnik Łęczyca
KKS Koluszki 1:5 KS Sand Bus Kutno
Start Łódź 2:0 Sokół II Aleksandrów
Termy Uniejów 0:2 Włókniarz Konstantynów
tabela:
1 KS Sand Bus Kutno 15 35 56 18 11 2 2
2 GLKS Dłutów 15 33 36 26 11 0 4
3 Orzeł Parzęczew 15 32 76 24 10 2 3
4 Termy Uniejów 15 31 42 15 10 1 4
5 Górnik Łęczyca 15 26 28 20 7 5 3
6 Sokół II Aleksandrów 15 24 31 25 7 3 5
7 Start Brzeziny 15 22 22 28 7 1 7
8 Włókniarz Konstantynów 15 20 25 31 6 2 7
9 PTC Pabianice 15 20 29 39 6 2 7
10 Włókniarz Pabianice 15 19 22 41 6 1 8
11 Zawisza II Rzgów 15 19 24 29 6 1 8
12 MKS Tuszyn 15 18 22 28 5 3 7
13 KKS Koluszki 15 16 24 38 5 1 9
14 Start Łódź 15 16 28 45 5 1 9
15 Ostrovia Ostrowy 15 8 23 57 2 2 11
16 LZS Justynów 15 7 13 37 2 1 12

GLKS Sarnów/Dalików – UKS SMS Łódź 3:0 (1:0)

Wojtczyk Łukasz-2, Makowski Jakub-1
pozostałe mecze:
MKP-Boruta II Zgierz 5:1 Huragan Swędów
Orzeł II Parzęczew 2:5 Błękitni Dmosin
LKS Dąbrówka 3:3 Sport Perfect Łódź
Kobra Leźnica Wielka 2:3 Orlik Sobień
KS Gozdów 3:2 Zjednoczeni II Stryków
GLKS Sarnów/Dalików 3:0 UKS SMS Łódź
LKS Kalonka 3:0 Kotan Ozorków
tabela:
1 UKS SMS Łódź 13 31 58 20 10 1 2
2 Orlik Sobień 13 28 31 23 9 1 3
3 GLKS Sarnów/Dalików 13 28 41 14 9 1 3
4 Zjednoczeni II Stryków 13 27 44 20 9 0 4
5 Błękitni Dmosin 12 25 41 20 8 1 3
6 MKP-Boruta II Zgierz 13 25 41 25 8 1 4
7 LKS Kalonka 13 24 37 34 8 0 5
8 KS Gozdów 12 16 21 48 5 1 6
9 LKS Dąbrówka 13 15 33 36 4 3 6
10 Sport Perfect Łódź 13 12 27 35 3 3 7
11 Huragan Swędów 13 10 21 39 2 4 7
12 Orzeł II Parzęczew 13 8 22 50 2 2 9
13 Kotan Ozorków 13 7 17 41 2 1 10
14 Kobra Leźnica Wielka 13 3 18 47 0 3 10

LKS Sazan Pęczniew – Malina Piątek 6:0

pozostałe mecze:
Sazan Pęczniew 6:0 Malina Piątek
Victoria Grabów 1:5 Krośniewianka Krośniewice
LKS Świnice Warckie 11:3 Zryw Śliwniki
GKS Bedlno 3:0 Bzura Ozorków
Magnat Sierpów 1:2 Witonianka Witonia
Bzura Młogoszyn 6:0 Iskra Góra Św. Małgorzaty
tabela:
1 GKS Bedlno 11 33 47 5 11 0 0
2 Bzura Młogoszyn 11 27 35 15 9 0 2
3 Sazan Pęczniew 11 22 34 25 7 1 3
4 Witonianka Witonia 11 18 38 27 6 0 5
5 LKS Świnice Warckie 11 18 41 31 6 0 5
6 Krośniewianka Krośniewice 11 16 23 13 5 1 5
7 Victoria Grabów 11 16 24 22 5 1 5
8 Magnat Sierpów 11 16 26 22 5 1 5
9 Bzura Ozorków 11 15 25 22 5 0 6
10 Malina Piątek 11 11 22 35 3 2 6
11 Zryw Śliwniki 11 3 10 56 1 0 10
12 Iskra Góra Św. Małgorzaty 11 0 7 59 0 0 11

LZS Rębieskie – GLKS Pisia Zygry 5:2

… Dominowski Damian-1, Cepowski Piotr-1
pozostałe mecze:
Sokół Goszczanów 0:8 Pogoń Zduńska Wola
Victoria Szadek 3:1 TS Janiszewice
LGKS Charłupia Mała 2:2 Złoczevia Złoczew
LZS Rębieskie 5:2 Pisia Zygry
Unia Sieradz-Męka 2:0 MULKS Łask
TS Gruszczyce 3:3 Iskra Stolec
Tęcza Brodnia 9:0 Płomień Dzigorzew
Amatorzy Zapolice 0:8 UKS Ustków
tabela:
1 UKS Ustków 16 37 59 17 12 1 3
2 Pogoń Zduńska Wola 16 37 83 18 12 1 3
3 Victoria Szadek 16 37 44 19 12 1 3
4 Sokół Goszczanów 16 37 62 30 12 1 3
5 Unia Sieradz-Męka 16 32 47 27 10 2 4
6 MULKS Łask 16 32 59 21 10 2 4
7 LZS Rębieskie 16 32 51 24 10 2 4
8 TS Janiszewice 16 27 49 28 8 3 5
9 Tęcza Brodnia 16 25 49 36 8 1 7
10 Pisia Zygry 16 23 48 46 7 2 7
11 Amatorzy Zapolice 16 15 34 48 4 3 9
12 TS Gruszczyce 16 14 25 71 4 2 10
13 Iskra Stolec 16 14 16 65 4 2 10
14 Złoczevia Złoczew 16 13 19 47 3 4 9
15 Płomień Dzigorzew 16 9 29 65 3 0 13
16 Ostrovia Ostrówek 16 8 23 56 2 2 12
17 LGKS Charłupia Mała 16 1 11 90 0 1 15
Poprzedni artykułNowy trener jedną nogą w Nerze
Następny artykułA jednak …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ