Koniec marzeń o awansie …

0
13
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

IV liga

BORUTA  ZGIERZ – NER PODDĘBICE 2-0 (0-0).

Bramki:1-0.Miśkiewicz.Szmon(54′-głową),2-0.Trzęsiara.Konrad(90′)

BORUTA:Ilnicki-Ostróżka,Antosik,Retkowski,Kowalski-Snita,Miśkiewicz,Banaszczyk(60′-Trzęsiara),Ceglarz-Paluch(67′-Błaszczyk),Pietrasik(83′-Olesiński).

NER:Marciniak-Stajewski,Owczarek,Piórkowski-Pałczyński(75′-Sobańda),Czekalski,Pawlikowski(60′-Makowski),Pabjańczyk,Socha(55′-Jarczewski)Ziober(55′-Gilarski),Rachubiński.

Napomnienia(żółta.kartka):Trzęsiara.Konrad(90′).

Wykluczenia(czerwona.kartka):Owczarek.Jakub(72′).

Sędzia.główny:Pietrzak.Błażej>>>asystenci:Przytuła.Rafał,Siercha.Łukasz(WS-Łódź)

źródło: LKS Ner Poddębice

tabela:

1 ŁKS Łódź 35 86 106 18 27 5 3
2 KS Paradyż 35 74 72 31 22 8 5
3 Zjednoczeni Stryków 35 62 68 41 19 5 11
4 Widok Skierniewice 35 60 57 44 17 9 9
5 Ner Poddębice 35 59 59 33 17 8 10
6 Włókniarz Moszczenica 35 57 64 55 16 9 10
7 Orzeł Nieborów 35 55 69 56 16 7 12
8 Warta Działoszyn 35 53 68 51 15 8 12
9 Zawisza Pajęczno 35 53 51 41 14 11 10
10 Włókniarz Zelów 35 52 48 54 15 7 13
11 Pilica Przedbórz 35 47 41 38 11 14 10
12 Astoria Szczerców 35 44 36 49 11 11 13
13 Boruta Zgierz 35 42 57 73 12 6 17
14 Concordia Piotrków Trybunalski 35 41 49 79 12 5 18
15 Pogoń Zduńska Wola 35 40 49 52 12 4 19
16 Mazovia Rawa Mazowiecka 35 40 41 62 11 7 17
17 Czarni Rząśnia 35 40 38 62 10 10 15
18 Jutrzenka Warta 35 39 54 56 10 9 16
19 Start Brzeziny 35 21 39 87 6 3 26
20 LKS Mierzyn 35 9 24 108 1 6 28

klasa okręgowa

Andrespolia Wiśniowa Góra – MGLKS Termy Uniejów 1:5

……………………………………… Pokrzywiński Kamil-3

……………………………………… Adamczyk Adrian-1

……………………………………… Zych Kamil-1

pozostałe mecze:

Zawisza II Rzgów -:- Polonia Andrzejów
Włókniarz Konstantynów 2:0 KKS Koluszki
Stal Głowno 4:4 Krośniewianka Krośniewice
GLKS Dłutów 1:3 LKS Rosanów
LKS Różyca 2:5 PTC Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra 1:5 Termy Uniejów
LZS Justynów 3:1 Sokół II Aleksandrów
Orzeł Parzęczew 5:1 Pogoń Rogów

tabela:

1 LKS Rosanów 28 61 66 30 18 7 3
2 Orzeł Parzęczew 28 49 67 48 15 4 9
3 Stal Głowno 28 45 66 57 14 3 11
4 Włókniarz Konstantynów 28 43 56 44 12 7 9
5 PTC Pabianice 28 43 60 52 12 7 9
6 Zawisza II Rzgów 27 42 49 45 11 9 7
7 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 41 48 42 10 11 7
8 Termy Uniejów 28 39 64 44 10 9 9
9 LZS Justynów 28 35 61 54 9 8 11
10 Polonia Andrzejów 27 35 34 49 10 5 12
11 GLKS Dłutów 28 35 46 62 10 5 13
12 Sokół II Aleksandrów 28 34 46 44 9 7 12
13 KKS Koluszki 27 34 49 61 10 4 13
14 Pogoń Rogów 27 29 28 48 8 5 14
15 LKS Różyca 28 26 31 55 7 5 16
16 Krośniewianka Krośniewice 28 24 43 79 6 6 16

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ