Kombajn Szczerców rozjechał przeciwników

0
179
views

Już po raz dziewiętnasty miłośnicy siatkówki spotkali się na Halowym Turnieju Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka, który odbył się 24 listopada 2018 roku w Uniejowie. Emocjonujące zawody wygrała drużyna Kombajn Szczerców, która w finałowych rozgrywkach zmierzyła się z zespołami MFinanse Łódź i Automobile Torino Turek.

Tradycyjnie imprezę otworzył i przyglądał się zmaganiom sportowców Jacek Dominiak, brat tragicznie zmarłego w 2009 roku Zbigniewa Dominiaka,  – propagatora sportu, w tym uniejowskiej siatkówki. W turnieju, który rozegrano na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Uniejowie udział wzięło 12 drużyn, które rozgrywały mecze w trzech grupach. Tego dnia zmierzyły się ze sobą: Nadir Poddębice, Wirtualni Zryw Dąbie, Drink Team Kalisz, Ksieżyc.pl Zduńska Wola, Victoria Zadzim, MFinanse Łódź, Kombajn Szczerców, Witonia, Wuja Team, KS Team Stare Miasto, AutoCentrum Lis Kalisz, AutoMobile Torino Turek.

Po rozgrywkach grupowych, trzy najlepsze zespoły: Kombajn Szczerców, MFinanse Łódź (II miejsce ) i Automobile Torino Turek (III miejsce) spotkały się w rozgrywkach finałowych, które ostatecznie wyłoniły zwycięzcę całego turnieju – zespół Kombajn Szczerców (zespół wygrał wszystkie mecze podczas turnieju).

Organizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, który przy współudziale Szkoły Podstawowej w Uniejowie organizował wydarzenie już po raz dziewiętnasty.

REKLAMA

 

(M.K)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ