Kolejny ciężki wyjazd Neru

0
21
views

SONY DSC

 

 

 

IV liga – XXVII kolejka

9 maja (sobota) . godz. 17:00 . Rzgów

Zawisza Rzgów (5) – LKS Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Rosiński (WS Skierniewice)

Zawisza u siebie jeszcze meczu w tym roku nie wygrała, jest to jednak drużyna, która u siebie liczy w końcu na pierwszą wygraną, ale oby to nie było z Nerem.

 

pozostałe mecze:

(piątek – 8 maja)
18:00 – Zawisza Pajęczno – KS Paradyż 0:3 – Anielak (WS Łódź)
(sobota – 9 maja)
17:00 – Pilica Przedbórz – Boruta Zgierz – Majkowski (WS Sieradz)
17:00 – Orzeł Nieborów – Widok Skierniewice – Sęczek (WS Skierniewice)
17:00 – Mechanik Radomsko – LKS Rosanów – Janecka (WS Sieradz)
17:00 – Warta Działoszyn – Piast Błaszki – Pietrzak (WS Łódź)
17:00 – Polonia Piotrków – Astoria Szczerców – Krasnopolski (WS Łódź)
(niedziela – 10 maja)
12:00 – GKS II Bełchatów – Włókniarz Zelów – Ślęzak (WS Sieradz)
17:00 – Włókniarz Moszczenica – Zjednoczeni Stryków – Michalak (WS Skierniewice)

 

 

klasa okręgowa – XXII kolejka

9 maja (sobota) . godz. 18:15 . Andrzejów

Polonia Andrzejów (16) – MGLKS Termy Uniejów (6)

obsada sędziowska: M. Kobus, D. Morawiec, G. Augustowski

Polonia prowadzona przez byłego zawodnika Widzewa Łódź Bednara, odzyskała blask i w meczach punktuje. Termy zagrają z ostatnią drużyną w tabeli, ale zawodnicy muszą spodziewać się jednak ciężkiego meczu.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 maja)
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – PTC Pabianice – P. Binczyk, D. Mikła, Ł. Banasiak
16:00 – Orzeł Parzęczew – Start Brzeziny – T. Sadowski, M. Zdziaszek, M. Lesiak
17:00 – Zjednoczeni II Stryków – Zawisza II Rzgów – P. Niemiec, Z. Patora, A. Cybulski
17:00 – GLKS Dłutów – LZS Justynów – B. Nowicki, B. Pyciarz, R. Sudak
17:00 – Stal Głowno – Włókniarz Konstantynów – C. Guzelaydin, M. Paraszkiewicz, B. Lewandowski
(niedziela – 10 maja)
15:00 – Ostrovia Ostrowy – Włókniarz Pabianice – K. Gawroński, A. Siejka, M. Czekalski
15:00 – Sokół II Aleksandrów – KKS Koluszki – T. Chojnacki, M. Łapok, M. Pionko

 

 

klasa „A” grupa III – XVIII kolejka

9 maja (sobota) . godz. 17:00 . Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (3) – Magnat Sierpów (9)

obsada sędziowska: S. Modliński, K. Musiał, O. Nazarczyk

Magnat gra w kratkę, na wyjazdach raz wygrał a raz przegrał. Z Sarnowa uszło powietrze z walki o awans, więc gra na luzie, ten mecz może więc być dla zawodników z Sarnowa, łatwy i przyjemny.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 maja)
17:00 – Witonianka Witonia – Victoria Grabów – A. Daroch, R. Kafarski, P. Maniak
17:30 – LKS Świnice Warckie – Bzura Młogoszyn – R. Graczyk, A. Zasadziak, K. Rutkowski
(niedziela – 10 maja)
15:00 – GKS Bedlno – Krośniewianka Krośniewice – B. Pyciarz, M. Paraszkiewicz, Ł. Sobutka
16:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Malina Piątek – Z. Patora, G. Bednarski, M. Rogala

 

 

klasa „B” grupa I – XI kolejka

10 maja (niedziela) . godz. 15:00 . Ciężków

LKS Sazan Pęczniew (3) – Victoria Rąbień (2)

obsada sędziowska: M. Dobrowolski

W poprzedniej kolejce, Sazan zaprzepaścił walkę o awans przegrywając u Siebie z Widzewem, teraz celem musi być walka o drugą lokatę, bo czasami zdarza się że są baraże o awans do klasy „A”, więc kibice liczą na zwycięstwo u siebie z Victorią.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 10 maja)
11:00 – MKS II Tuszyn – Hetman Łódź – G. Augustowski
15:00 – LKS II Rosanów – Kolejarz Łódź – D. Drużyński
17:00 – TMRF Widzew Łódź – Victoria Stoki Łódź – Sz. Michniewicz

 

 

klasa „B” grupa III – XVII kolejka

10 maja (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów (6) – GKS Byszew (5)

obsada sędziowska: Sz. Przytuła

Poza pierwszym meczem kiedy to u siebie Byszew wygrał, pozostałe mecze to jedna wielka porażka. Do Wartkowic przyjedzie drużyna, która przegrywa każdy mecz po kilka bramek, więc Grom nie powinien mieć problemu ze zwycięstwem.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 maja)
17:00 – Delta Śleszyn – Iskra Góra Św. Małgorzaty – B. Gniewisz
(niedziela – 10 maja)
11:00 – LKS Modlna – Sokół Skromnica – M. Lesiak
13:30 – Olimpia Oporów – Orzeł Wróblew – W. Pawlak
14:00 – MKS Mianów – Santos Czerchów – M. Kujawski
17:00 – LKS Cedrowice – Kanarki Małachowice – Sz. Jarocki

 

 

sieradzka klasa „B” grupa III – XIV kolejka

10 maja (niedziela) . godz. 16:00 . Zygry

GLKS Pisia Zygry (1) – GKS Chociw (8)

obsada sędziowska: T. Szala

A klasowa już drużyna z Zygier, przystąpi do meczu z GKS-em z nastawieniem ? Wygrać wszystko i być mistrzem B klasy ? czy bawić się już i cieszyć się awansem …

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 maja)
16:00 – Widawia II Widawa – Inter Sieradz-Woźniki – J. Rutecki
(niedziela – 10 maja)
15:00 – LKS Wola Będkowska – RKS Rychłocice – M. Szychowski
16:00 – TS Janiszewice – LZS Wrońsko – T. Chomiszczak
Pauzuje: LZS Chrząstawa

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ