Kolejna wpadka Sarnowa

0
25
views

a0fc42d6e2d722b597df9fa8750939a0a09e91

 

 

 

 

Pilica Białobrzegi – LKS Termy Ner Poddębice 3:1 (1:0)

… Skupiński Filip-1

 

pozostałe mecze:

ŁKS Łódź 2:1 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Maz. 4:3 Błękitni Raciąż
Pelikan Łowicz 3:2 Broń Radom
Start Otwock 0:6 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 5:0 Energia Kozienice
Oskar Przysucha 1:1 Świt Nowy Dwór Maz.
Pilica Białobrzegi 3:1 Termy Ner Poddębice
Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 Warta Działoszyn
Legia II Warszawa 5:2 Warta Sieradz

tabela:

 

1 Polonia Warszawa 31 62 54 20 19 5 7
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 61 51 20 17 10 4
3 Lechia Tomaszów Maz. 31 60 70 33 18 6 7
4 Legia II Warszawa 30 59 59 29 17 8 5
5 ŁKS Łódź 31 58 66 33 17 7 7
6 Ursus Warszawa 31 56 48 25 16 8 7
7 Pelikan Łowicz 30 55 52 27 15 10 5
8 Świt Nowy Dwór Maz. 31 54 51 26 14 12 5
9 Błękitni Raciąż 31 44 42 50 12 8 11
10 Warta Sieradz 31 40 39 39 11 7 13
11 Broń Radom 31 36 45 62 9 9 13
12 Pilica Białobrzegi 31 33 46 53 10 3 18
13 Warta Działoszyn 31 32 28 76 9 5 17
14 Oskar Przysucha 31 29 41 66 7 8 16
15 Pogoń Grodzisk Maz. 31 27 34 53 6 9 16
16 Energia Kozienice 31 23 37 59 5 8 18
17 Start Otwock 31 21 23 76 6 3 22
18 Termy Ner Poddębice 31 17 28 67 3 8 20

 

 

MGLKS Termy Uniejów – MKS Tuszyn 2:1 (2:1)

Jończyk Janusz-1, Wojtczak Krystian-1

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 1:2 KS Sand Bus Kutno
Sokół II Aleksandrów 6:0 Start Brzeziny
Zawisza II Rzgów 1:1 Włókniarz Pabianice
Start Łódź 0:4 Górnik Łęczyca
LZS Justynów 4:1 KKS Koluszki
PTC Pabianice 3:2 Orzeł Parzęczew
GLKS Dłutów 6:0 Włókniarz Konstantynów
Termy Uniejów 2:1 MKS Tuszyn

tabela:

1 KS Sand Bus Kutno 25 63 86 29 20 3 2
2 GLKS Dłutów 25 50 53 35 16 2 7
3 Orzeł Parzęczew 25 49 101 37 15 4 6
4 Termy Uniejów 25 46 69 37 15 1 9
5 Górnik Łęczyca 25 43 44 29 11 10 4
6 Sokół II Aleksandrów 25 38 53 37 11 5 9
7 Włókniarz Pabianice 25 36 41 56 11 3 11
8 Zawisza II Rzgów 25 35 39 43 10 5 10
9 PTC Pabianice 25 33 51 55 9 6 10
10 Start Brzeziny 25 31 36 54 9 4 12
11 MKS Tuszyn 25 29 37 47 8 5 12
12 LZS Justynów 25 26 33 50 8 2 15
13 Włókniarz Konstantynów 25 26 35 63 7 5 13
14 Start Łódź 25 23 39 71 7 2 16
15 KKS Koluszki 25 23 35 69 7 2 16
16 Ostrovia Ostrowy 25 18 37 77 5 3 17

 

 

GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł II Parzęczew 2:4 (0:3)

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 2:1 MKP-Boruta II Zgierz
KS Gozdów 0:3 LKS Kalonka
Zjednoczeni II Stryków 1:0 Kobra Leźnica Wielka
Błękitni Dmosin 2:1 LKS Dąbrówka
Sport Perfect Łódź 4:1 Orlik Sobień
Kotan Ozorków 2:2 Huragan Swędów
GLKS Sarnów/Dalików 2:4 Orzeł II Parzęczew

tabela:

1 UKS SMS Łódź 21 51 99 26 16 3 2
2 GLKS Sarnów/Dalików 22 49 76 30 16 1 5
3 Zjednoczeni II Stryków 22 47 66 36 15 2 5
4 MKP-Boruta II Zgierz 22 46 83 33 15 1 6
5 Błękitni Dmosin 22 44 59 32 13 5 4
6 LKS Kalonka 22 42 59 63 14 0 8
7 Orlik Sobień 22 32 44 44 10 2 10
8 Sport Perfect Łódź 22 24 49 58 6 6 10
9 Orzeł II Parzęczew 22 23 56 74 6 5 11
10 LKS Dąbrówka 22 21 47 70 6 3 13
11 KS Gozdów 21 20 26 83 6 2 13
12 Kotan Ozorków 22 17 31 70 5 2 15
13 Huragan Swędów 22 15 33 69 3 6 13
14 Kobra Leźnica Wielka 22 6 27 67 0 6 16

 

 

LKS Sazan Pęczniew – Zryw Śliwniki 4:0 (1:0)

 

pozostałe mecze:

Sazan Pęczniew 4:0 Zryw Śliwniki
LKS Świnice Warckie 8:2 Bzura Młogoszyn
Magnat Sierpów 0:1 Bzura Ozorków
Victoria Grabów 7:2 Iskra Góra Św. Małgorzaty
GKS Bedlno 7:1 Malina Piątek
Witonianka Witonia -:- Krośniewianka Krośniewice

tabela:

 

1 GKS Bedlno 19 57 82 11 19 0 0
2 Bzura Młogoszyn 19 39 59 40 13 0 6
3 Bzura Ozorków 19 34 44 28 11 1 7
4 Sazan Pęczniew 19 33 59 43 10 3 6
5 Witonianka Witonia 18 33 59 39 11 0 7
6 LKS Świnice Warckie 19 32 60 40 10 2 7
7 Magnat Sierpów 19 28 47 40 9 1 9
8 Victoria Grabów 19 24 37 42 7 3 9
9 Malina Piątek 19 23 43 49 6 5 8
10 Krośniewianka Krośniewice 18 16 23 34 5 1 12
11 Iskra Góra Św. Małgorzaty 19 6 21 96 2 0 17
12 Zryw Śliwniki 19 6 19 91 2 0 17

 

 

LKS Modlna – LKS Grom Powodów 3:2 (2:1)

… Kindlein-1, Domagała-1

 

pozostałe mecze:

LKS Modlna 3:2 Grom Powodów
Zamek Skotniki 4:2 Kanarki Małachowice
LKS Cedrowice 1:3 MKS Mianów
Włókniarz Zgierz 0:0 Orzeł Wróblew
Santos Czerchów 0:3 Sokół Skromnica

tabela:

1 Włókniarz Zgierz 17 39 69 19 12 3 2
2 MKS Mianów 18 39 58 28 12 3 3
3 Kanarki Małachowice 17 34 61 28 11 1 5
4 Zamek Skotniki 17 34 64 38 11 1 5
5 LKS II Rosanów 16 33 62 27 11 0 5
6 LKS Modlna 17 26 52 47 8 2 7
7 LKS Cedrowice 17 24 43 35 7 3 7
8 Grom Powodów 17 17 30 42 5 2 10
9 Santos Czerchów 17 14 38 64 4 2 11
10 Sokół Skromnica 17 8 22 109 2 2 13
11 Orzeł Wróblew 18 4 36 101 1 1 16

 

 

MKS Zduńska Wola – GKS Pisia Zygry 1:2

Adriańczyk-1, Wiśniewska-1

 

pozostałe mecze:

Kotan Girls Ozorków 3:1 Róża Kutno
MKS Zduńska Wola 1:2 Pisia Zygry
Kolejarz Łódź 3:0 PTC Pabianice
Pogoń Zduńska Wola 3:0 Pelikan II Łowicz
Stal Radomsko 0:3 Błękitni Dmosin
Wojownik Skierniewice -:- ULKS MOSiR Sieradz

tabela:

1 Kolejarz Łódź 20 48 62 12 15 3 2
2 Pogoń Zduńska Wola 21 47 40 17 15 2 4
3 Kotan Girls Ozorków 21 46 43 16 14 4 3
4 Wojownik Skierniewice 20 41 55 24 13 2 5
5 ULKS MOSiR Sieradz 19 39 50 20 12 3 4
6 PTC Pabianice 21 35 38 22 10 5 6
7 Pisia Zygry 21 28 40 36 8 4 9
8 Stal Radomsko 21 22 28 46 7 1 13
9 MKS Zduńska Wola 21 21 40 48 7 0 14
10 Róża Kutno 21 16 26 41 5 1 15
11 Pelikan II Łowicz 21 8 10 75 2 2 17
12 Błękitni Dmosin 21 7 10 85 2 1 18

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ