Kolej na Sarnów/Dalików

0
30
views

sazan P.

 

 

 

 

III liga – III kolejka

22 sierpnia (sobota) godz. 17:00 Byczyna

LKS Termy Ner Poddębice (11) – Warta Sieradz (7)

obsada sędziowska: Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)

 

pozostałe mecze:

(piątek – 21 sierpnia)
19:00 – Świt Nowy Dwór – Pelikan Łowicz – Michał Borowski (WS Radom)
20:00 – Polonia Warszawa – Warta Działoszyn – Radosław Makowiecki (WS Ciechanów)
(sobota – 22 sierpnia)
13:00 – Energia Kozienice – Legia II Warszawa – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
15:00 – Błękitni Raciąż – Pogoń Grodzisk – Piotr Rzucidło (WS Warszawa)
17:00 – Ursus Warszawa – Broń Radom – Łukasz Trawiński (WS Warszawa)
17:00 – Sokół Aleksandrów – ŁKS Łódź – Patryk Adamczyk (WS Łódź)
17:00 – Oskar Przysucha – Pilica Białobrzegi – Wojciech Hodowicz (WS Warszawa)
(niedziela – 23 sierpnia)
11:00 – Lechia Tomaszów – Start Otwock – Błażej Pietrzak (WS Łódź)

 

 

klasa „A” grupa II – I kolejka

23 sierpnia (niedziela) godz. 17:00 Dmosin

Błękitni Dmosin – GLKS Sarnów/Dalików

obsada sędziowska: A. Zasadziak, B. Wolski, P. Szadkowski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 22 sierpnia)
15:00 – Kotan Ozorków – Orzeł II Parzęczew – G. Augustowski, D. Gałązka, J. Bernacik
15:00 – Orlik Sobień – LKS Kalonka – R. Kafarski, G. Bednarski, K. Frątczak
17:00 – LKS Dąbrówka – MKP-Boruta II Zgierz – M. Pionko, M. Łapok, J. Wesołowski
(niedziela – 23 sierpnia)
13:00 – UKS SMS Łódź – KS Gozdów – Ł. Siercha, Sz. Jarocki, Sz. Michniewicz
14:00 – Zjednoczeni II Stryków – Sport Perfect Łódź – P. Kaźmierczak, K. Gruszczyński, P. Wykrota
17:00 – Huragan Swędów – Kobra Leźnica – M. Kujawski, R. Sudak, A. Gach

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – II kolejka

22 sierpnia (niedziela) godz. 18:00 Złoczew

Złoczewia Złoczew (10) – GLKS Pisia Zygry (2)

obsada sędziowska: K. Jasiński, J. Rutecki, M. Rutecki

 

pozostałe mecze:

(sobota – 22 sierpnia)
17:00 – Victoria Szadek – Ostrovia Ostrówek – M. Kulawiecki, M. Dąbrowski, Ł. Drozd
17:00 – Tęcza Brodnia – TS Janiszewice – A. Dankowski, A. Wasilewski, R. Baranowski
(niedziela – 23 sierpnia)
15:00 – Iskra Stolec – Amatorzy Zapolice – P. Wawrzyniak, M. Nowak, P. Kamyk
16:00 – Sokół Goszczanów – UKS Ustków – A. Pokorski, P. Romek, K. Wdowiak
16:00 – Unia Sieradz-Męka – Pogoń Zduńska Wola – M. Janecka, L. Brzostowski, R. Majchrowicz
17:00 – LZS Rębieskie – MULKS Łask – J. Grenda , M. Staniucha, A. Jałowy
17:00 – LGKS Charłupia Mała – Płomień Dzigorzew – T. Szala, Ł. Barczyński, R. Cybulski
Pauzuje: TS Gruszczyce

 

 

Poprzedni artykułOSP Tarnowa bez straty gola
Następny artykułNer nie pokonany
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ