Keny przed życiową szansą

0
29
views

Ner-Warta S.

 

 

 

 

III liga – XIV kolejka

24 października (sobota) godz. 15:00 Byczyna

LKS Termy Ner Poddębice (17) – Pilica Białobrzegi (13)

obsada sędziowska: Marcin Tądel (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(piątek – 23 października)
20:00 – Polonia Warszawa – ŁKS Łódź – Kamil Baranowski (WS Siedlce)
(sobota – 24 października)
13:00 – Warta Sieradz – Legia II Warszawa – sędziowie z programu Core
13:00 – Błękitni Raciąż – Lechia Tomaszów – Łukasz Gudyn (WS Warszawa)
14:00 – Energia Kozienice – Sokół Aleksandrów – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
15:00 – Warta Działoszyn – Pogoń Grodzisk – Mariusz Dąbrowski (WS Sieradz)
15:00 – Ursus Warszawa – Start Otwock – Krzysztof Mandes (WS Warszawa)
16:00 – Świt Nowy Dwór – Oskar Przysucha – Piotr Urban (WS Warszawa)
16:00 – Broń Radom – Pelikan Łowicz – sędziowie z programu Core

 

 

klasa okręgowa – XII kolejka

24 października (sobota) godz. 15:00 Brzeziny

Start Brzeziny (9) – MGLKS Termy Uniejów (2)

obsada sędziowska: M. Kućmański, M. Gajda, D. Żaczek

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 października)
15:00 – Włókniarz Konstantynów – KKS Koluszki – A. Balwierz, K. Modrzejewski, N. Fiks
15:00 – Włókniarz Pabianice – GLKS Dłutów – Ł. Siercha, T. Ksyta, P. Niemiec
15:00 – Górnik Łęczyca – LZS Justynów – A. Śpiewak, A. Dolny, Sz. Żaczek
15:00 – KS Sand Bus Kutno – Zawisza II Rzgów – A. Zasadziak, M. Paraszkiewicz, D. Mikła
15:00 – MKS Tuszyn – Start Łódź – M. Kobus, P. Szubielski, P. Wykrota
(niedziela – 25 października)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – PTC Pabianice – Z. Patora, S. Modliński, B. Wolski
15:00 – Orzeł Parzęczew – Ostrovia Ostrowy – P. Malec, K. Burdyka, G. Siejka

 

 

klasa „A” grupa II – X kolejka

25 października (niedziela) godz. 11:00 Łódź

Sport Perfekt Łódź (11) – GLKS Sarnów/Dalików (4)

obsada sędziowska:  R. Mijas, T. Sadowski, M. Krasnopolski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 października)
15:00 – Orlik Sobień – Huragan Swędów – C. Guzelaydin, D. Drużyński, P. Kaźmierczak
15:30 – KS Gozdów – Orzeł II Parzęczew – K. Kardacki, R. Mijas, J. Bernacik
(niedziela – 25 października)
11:00 – Zjednoczeni II Stryków – LKS Kalonka – B. Nowicki, B. Banasiak, A. Siejka
11:00 – UKS SMS Łódź – Kobra Leźnica Wielka – M. Paraszkiewicz, Sz. Przytuła, W. Rataj
14:00 – Kotan Ozorków – LKS Dąbrówka – R. Urbaniak, B. Pyciarz, R. Sudak
15:00 – Błękitni Dmosin – MKP-Boruta II Zgierz – Sz. Michniewicz, M. Karolak, A. Daroch

 

 

klasa „A” grupa III – IX kolejka

25 października (niedziela) godz. 14:00 Ciężków

LKS Sazan Pęczniew (3) – Krośniewianka Krośniewice (10)

obsada sędziowska:  J. Malka, Sz. Jarocki, R. Kafarski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 października)
15:00 – LKS Świnice Warckie – Iskra Góra Św. Małgorzaty – P. Zasadziak, M. Zdziaszek, G. Bednarski
15:00 – GKS Bedlno – Bzura Młogoszyn – B. Wiśniewski, K. Rutkowski, A. Banaszkiewicz
15:00 – Witonianka Witonia – Malina Piątek – P. Jankowski, W. Pawlak, R. Siech
15:30 – Magnat Sierpów – Zryw Śliwniki – R. Walczak, K. Walczak, Ł. Majchrzak
(niedziela – 25 października)
15:00 – Victoria Grabów – Bzura Ozorków – M. Anielak, M. Jarnutowski, D. Morawiec

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XIII kolejka

25 października (niedziela) godz. 13:00 Goszczanów

Sokół Goszczanów (3) – GLKS Pisia Zygry (8)

obsada sędziowska: R. Majchrowicz, P. Malik, J. Jędrasiak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 października)
14:00 – Victoria Szadek – Złoczewia Złoczew – A. Dankowski, D. Płóciennik, K. Gawłowski
15:00 – Amatorzy Zapolice – MULKS Łask – K. Wdowiak, Ł. Tomczyk, D. Badziak
15:00 – Tęcza Brodnia – LZS Rębieskie – T. Pastusiak, K. Jasiński, M. Jasiński
(niedziela – 25 października)
14:00 – Unia Sieradz-Męka – LGKS Charłupia Mała – T. Szala, F. Dobosiewicz
14:00 – Ostrowia Ostrówek – Iskra Stolec – R. Goclik, R. Ubycha
14:00 – UKS Ustków – Pogoń Zduńska Wola – Krz. Lipka, Kam. Lipka
14:30 – TS Gruszczyce – TS Janiszewice – M. Kulawiecki, A. Jałowy
Pauzuje: Płomień Dzigorzew

 

 

klasa „B” grupa III – IX kolejka

25 października (niedziela) godz. 14:00 Rosanów

Zamek Skotniki (9) – LKS Grom Powodów (7)

 obsada sędziowska: A. Sekuterski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 października)
15:00 – Włókniarz Zgierz – MKS Mianów – Ł. Sobutka
(niedziela – 25 października)
11:00 – LKS Cedrowice – Kanarki Małachowice – J. Szmidt
11:00 – Santos Czerchów – LKS II Rosanów – M. Wolski
11:00 – LKS Modlna – Sokół Skromnica – M. Rogala

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ