Kapitan już w grze a „ciało” punktuje dalej

0
17
views

DSCN0602

 

 

 

 

 

Wrócił do domu, zrzucił mundur, zaaklimatyzował się, zamienił rakietę na rakietkę i już w poniedziałek pierwsze ofiary pojedynku z faworytem za nim. Andrzej Kardaś, jeden z faworytów tej Poddębickiej Ligi Halowej w Tenisie Stołowym, zaczyna się rozkręcać a pozostali zawodnicy czekają w kolejce na ścięcie, ale za to jaka lekcja ? Kapitan oczywiście zdaje sobie sprawę, że młode wilki a przede wszystkim ten doświadczony, szykują się na niespodziankę i ogranie mistrza … jak na razie tenisa ziemnego. Damian Dominowski jednak nie zagra w lidze z powodu braku czasu i w jego miejsce wskoczył Mateusz Wodziński , który już od dzisiaj (wtorek) z odkurzoną rakietką, szuka przeciwnika. Pozostało zatem poza Mateuszem, jeszcze dwóch graczy, którzy trenują lub śpią, więc czas ich ruszyć. Rozegrane zostały już 43 pojedynki.

 

ROZEGRANE MECZE:

Michalak Łukasz – Otto Marta 5:0 (11:2, 11:7, 11:7, 11:2, 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Ciepłucha Mariusz 5:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:1, 11:13, 11:4, 11:3)

Misiak Łukasz – Cichosz Adam 5:0 (14:12, 11:6, 11:7, 11:7, 11:3)

Malinowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 5:0 (11:7, 11:9, 12:10, 11:6, 11:5)

Woźniak Damian – Michalak Łukasz 5:0 (12:10, 11:7, 11:5, 11:6, 11:9)

Bartosik Jacek – Michalak Łukasz 5:4 (8:11, 11:8, 11:5, 10:12, 11:9, 11:5, 8:11, 7:11, 11:3)

Ciałkowski Łukasz – Bartosik Jacek 5:0 (11:3, 11:7, 11:5, 11:7, 11:6)

Ciałkowski Łukasz – Woźniak Damian 5:2 (8:11, 11:5, 11:9, 11:5, 5:11, 11:5, 11:8)

Woźniak Damian – Bartosik Jacek 5:1 (11:8, 11:7, 11:3, 9:11, 11:7, 11:2)

Ciałkowski Łukasz – Snopek Jakub 5:0 (11:7 11:6 11:7 11:8 11:6)

Malinowski Dariusz – Miłosz Przemysław 5:0 ( 11:6 11:0 11:7 11:3 11:3)

Woźniak Damian – Malinowski Dariusz 5:3 (11:9 10:12 11:9 0:11 12:10 11:9 9:11 11:5)

Ciałkowski Łukasz – Bednarek Marcin 5:0 (11:8 11:8 11:8 16:14 11:0)

Snopek Jakub – Misiak Łukasz 5:0 (11;8 11:7 11:8 11:9 11:5)

Malinowski Dariusz – Michalak Łukasz 5:0 (11:8 11:4 11:3 11:7 11:5)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 5:3 (10:12 11:4 11:3 8:11 15:13 11:2 7:11 11:1)

Wożniak Damian – Bednarek Marcin 5:1 (11:3 9:11 11:7 11:4 11:3 11:9)

Ciałkowski Łukasz – Misiak Łukasz 5:0 (11:7 11:2 11:5 11:6 11:5)

Bartosik Jacek – Misiak Łukasz 5:2 (11:5 9:11 11:7 11:8 6:11 11:6 12:10)

Woźniak Damian – Snopek Jakub 5:3 (11:7 9:11 11:1 11:8 15:17 16:14 7:11 12:10)

Michalak Łukasz – Galoch Dariusz 5:1 (11:2 11:5 11:4 11:6 6:11 11:7)

Snopek Jakub – Bartosik Jacek 5:0 (11:9 12:10 11:9 14-12 11:8)

Michalak Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:5 11:5 14:12 11:4)

Bednarek Marcin – Miłosz Przemysław 5:0 (11:2 11:3 11:4 11:5 11:3)

Bednarek Marcin – Michalak Łukasz 5:1 (11:7 11:9 6:11 11:8 11:8 11:9)

Ciepłucha Mariusz – Otto Marta 5:2 (8:11 6:11 12:10 11:5 11:9 11:9 11:9)

Ciepłucha Mariusz – Strzelczyk Piotr 5:0 (11:2 11:4 11:1 11:2 11:2)

Woźniak Damian – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:2 11:2 11:8 11:5 11:5)

Woźniak Damian – Otto Marta 5:0 (11:2 11:4 11:5 11:5 11:3)

Ciałkowski Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:3 11:5 11:3 11:5)

Malinowski Dariusz – Wilk Paweł 5:4 (12:10 9:11 11:8 7:11 11:9 6:11 11:8 7:11 11:6)

Wilk Paweł – Bartosik Jacek 5:2 (11:6 11:5 11:4 7:11 11:5 6:11 11:5)

Malinowski Dariusz – Bednarek Marcin 5:3 (13:15 11:0 10:12 11:7 11:8 8:11 11:9 11:4)

Malinowski Dariusz Otto Marta 5:1 (11:8 11:7 14:12 9:11 11:7 11:7)

Bednarek Marcin – Bartosik Jacek 5:2 ( 11:8 7:11 11:6 9:11 11:6 11:5 14:12)

Bednarek Marcin – Otto Marta 5:1 (11:7 11:8 12:10 12:10 9:11 11:5)

Kardaś Andrzej – Snopek Jakub 5:0 (11:4 11:6 11:5 11:5 11:8)

Kardaś Andrzej – Słaboń Maciej 5:0 (11:1 11:5 11:4 11:5 11:2

Michalak Łukasz – Słaboń Maciej 5:1 (11:3 11:6 11:8 11:7 17:19 11:6)

Malinowski Dariusz – Bartosik Jacek 5:0 (11:1 11:6 11:6 11:9 17:15)

Ciałkowski Łukasz – Słaboń Maciej 5:0 (11:2 11:4 11:4 11:7 11:5)

Wilk Paweł – Woźniak Damian 5:4 (11:2 6:11 11:5 10:12 6:11 9:11 11:8 12:10 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Wilk Paweł 5:1 (11:9 11:7 11:8 11:2 7:11 11:8)

 

tabela:

  1. Ciałkowski Łukasz . 11 . 20 . 50:11

  2. Woźniak Damian . 9 . 14 . 41:15

  3. Malinowski Dariusz . 8 . 14 . 38:13

  4. Michalak Łukasz . 9 . 8 . 27:27

  5. Bednarek Marcin . 7 . 8 . 24:19

  6. Bartosik Jacek . 8 . 6 . 19:34

  7. Ciepłucha Mariusz . 5 . 6 . 18:14

  8. Snopek Jakub . 5 . 4 . 13:15

  9. Wilk Paweł . 4 . 4 . 15:16

  10. Kardaś Andrzej . 2 . 4 . 10:0

  11. Misiak Łukasz . 4 . 2 . 7:15

  12. Otto Marta . 6 . 0 . 4:30

  13. Miłosz Przemysław . 4 . 0 . 0:20

  14. Słaboń Maciej . 3 . 0 . 1:15

  15. Galoch Dariusz . 2 . 0 . 4:10

  16. Cichosz Adam . 1 . 0 . 0:5

  17. Strzelczyk Piotr . 1 . 0 . 0:5

– Twardowski Marcin

– Walczyk Kacper

– Wodziński Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ