Już w piątek pierwsze mecze

14
54
views

DSC01733

 

 

 

 

 

III liga

21 maja (SOBOTA) godz. 13:00 BIAŁOBRZEGI

Pilica Białobrzegi (12) – LKS Termy Ner Poddębice (18) 

obsada sędziowska: Michał Grocki (WS Warszawa)

W pierwszym meczu tych drużyn, padł wynik 1:0 dla Neru. Obydwie drużyny są bardzo nieobliczalne, potrafią zatrzymać drużynę z góry tabeli a za moment przegrać ze słabeuszem. Ten mecz, będzie jednak trzecim spotkaniem w tym tygodniu, wiemy jak kończą się takie seriale w wykonaniu naszych zawodników, ale może ten czas pod ręką nowych trenerów, pokaże że już czas na zwycięstwo … ?

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 maja)
11:00 – Start Otwock – Ursus Warszawa – Michał Borkowski (WS Radom)
11:00 – Legia II Warszawa – Warta Sieradz – Piotr Rzucidło (WS Warszawa)
15:00 – Oskar Przysucha – Świt Nowy Dwór Maz. – Błażej Pietrzak (WS Łódź)
17:00 – Sokół Aleksandrów – Energia Kozienice – Patryk Adamczyk (WS Łódź)
18:00 – Pogoń Grodzisk Maz. – Warta Działoszyn – Marek Lewandowski (WS Warszawa)
(niedziela – 22 maja)
11:00 – Lechia Tomaszów – Błękitni Raciąż – Łukasz Gudyn (WS Warszawa)
11:15 – Pelikan Łowicz – Broń Radom – Łukasz Matlęga (WS Płock)
17:00 – ŁKS Łódź – Polonia Warszawa – Dawid Grzelak (WS Sieradz)

 

 

klasa okręgowa

20 maja (PIĄTEK) godz. 19:30 UNIEJÓW

MGLKS Termy Uniejów (4) – MKS Tuszyn (10)

obsada sędziowska: B. Banasiak, M. Muszyński, R. Przytuła

Termy w rundzie jesiennej, zdobyły twierdzę Tuszyna wygrywając 1:0 i byli jak najbardziej na drodze do awansu. Rzeczywistość jesienna jest już niestety inna, miejscowi grają już o nic i każdy mecz będzie teraz niewiadomą. Goście nie są pewni jeszcze utrzymania, więc do Uniejowa jadą z nadzieją na korzystny wynik.

 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 maja)
14:30 – Start Łódź – Górnik Łęczyca – A. Śpiewak, P. Szymczyk, A. Banaszkiewicz
17:00 – GLKS Dłutów – Włókniarz Konstantynów – Ł. Malka, A. Balwierz, Z. Patora
17:00 – PTC Pabianice – Orzeł Parzęczew – K. Walczak, R. Walczak, M. Pionko
17:00 – LZS Justynów – KKS Koluszki – S. Modliński, J. Jankowski, P. Chrustowski
(niedziela – 22 maja)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Włókniarz Pabianice – M. Karolak, T. Chojnacki, T. Sadowski
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Start Brzeziny – P. Kaźmierczak, M. Paraszkiewicz, Sz. Przytuła
16:00 – Ostrovia Ostrowy – KS Sand Bus Kutno – P. Adamczyk, K. Krasnopolski, K. Burdyka

 

 

klasa „A” grupa II

20 maja (PIĄTEK) godz. 17:30 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (1) – Orzeł II Parzęczew (11)

obsada sędziowska: Sz. Przytuła, R. Przytuła, K. Frątczak

Pierwszy mecz w Parzęczewie dla Sarnowa, który wygrał 5:3. Tym razem to tylko formalność dla Sarnowa, który po tym meczu się utrzyma na pozycji lidera.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 maja)
16:00 – Sport Perfect Łódź – Orlik Sobień – R. Graczyk, D. Piasecki, S. Baranowski
16:00 – Kotan Ozorków – Huragan Swędów – M. Łapok, D. Morawiec, S. Grusznis
(niedziela – 22 maja)
11:00 – Zjednoczeni Stryków – Kobra Leźnica – M. Kujawski, B. Wiśniewski, R. Siech
11:00 – UKS SMS Łódź – MKP-Boruta Zgierz – Ł. Siercha, B. Banasiak, B. Lewandowski
16:00 – KS Gozdów – LKS Kalonka – A. Dolny, S. Modliński, M. Rzepkowski
17:00 – Błękitni Dmosin – LKS Dąbrówka – M. Anielak, P. Szymczyk, B. Przybylak

 

 

klasa „A” grupa III

22 maja (NIEDZIELA) godz. 15:00 CIĘŻKÓW

LKS Sazan Pęczniew (4) – Zryw Śliwniki (12)

obsada sędziowska: R. Urbaniak, M. Zdziaszek, R. Graczyk

Zryw w pierwszym meczu, przegrał u siebie z Sazanem tylko 1:0. Goście są na miejscu spadkowym, ale walczą z Iskrą Góra Św. Małgorzaty o to jedno miejsce, które niestety pożegna drużynę z „A” klasy. Zryw do Ciężkowa przyjeżdża więc walczyć o utrzymanie.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 maja)
16:00 – Victoria Grabów – Iskra Góra Św. Małgorzaty – B. Pyciarz, R. Sudak, M. Cygański
17:00 – GKS Bedlno – Malina Piątek – Ł. Majchrzak, M. Jarnutowski, R. Najder
17:00 – Magnat Sierpów – Bzura Ozorków – P. Zasadziak, B. Wisniewski, B. Janowski
17:00 – LKS Świnice Warckie – Bzura Młogoszyn – B. Prokop, Sz. Michniewicz, M. Jóźwiak

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

GKS Pisia Zygry – pauza

 

 

klasa „B” grupa III

22 maja (NIEDZIELA) godz. 11:00 MAŁACHOWICE

LKS Modlna (7) – LKS Grom Powodów (8)

obsada sędziowska: T. Lota

Pierwszy mecz to klęska Gromu, który przegrał u siebie 0:3. Teraz powinna być odpowiedz i w Małachowicach to Grom powinien wygrać, ale nikt nie wie w jakim składzie wybierze się na ten mecz nasza drużyna. Modlna u siebie rzadko przegrywa, ale może nasi to zmienią ?

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 maja)
16:00 – Włókniarz Zgierz – Orzeł Wróblew – A. Faliszewski
(niedziela – 22 maja)
11:00 – LKS Cedrowice – MKS Mianów – Z. Patora
16:00 – Zamek Skotniki – Kanarki Małachowice – O. Nazarczyk

 

 

III liga kobiet

21 maja (SOBOTA) godz. 11:00 ZDUŃSKA WOLA

MKS Zduńska Wola (9) – GKS Pisia Zygry (7)

Najpierw vice lider (0:2), następny mecz to lider (1:1) i teraz kolejna drużyna z dużego miasta, która rzadko u siebie przegrywa. Nasze dziewczyny już pokazały, że nie boją się dużych miast, wyżej notowanych drużyn, przykładem był wynik z MKS w Zygrach jesienią 6:0 !!! Psia jedzie do Zduńskiej Woli po zwycięstwo.

 

 

 

 

Poniżej w komentarzach prosimy o typowanie w Lidze Typerów. Tylko seniorzy Pisi pauzują, pozostałe mecze (poza może jednym) są bardzo ciekawymi spotkaniami i na pewno nie łatwo będzie trafić.

ZAPRASZAMY DO OBSTAWIANIA !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 62 – Pilica Białobrzegi – LKS Termy Ner Poddębice
    mecz nr. 63 – MGLKS Termy Uniejów – MKS Tuszyn
    mecz nr. 64 – GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł II Parzęczew
    mecz nr. 65 – LKS Sazan Pęczniew – Zryw Śliwniki
    mecz nr. 66 – LKS Modlna – LKS Grom Powodów
    mecz nr. 67 – MKS Zduńska Wola – GKS Pisia Zygry

  2. mecz nr. 62 – 3 – 1
    mecz nr. 63 – 2 – 0
    mecz nr. 64 – 1 – 0
    mecz nr. 65 – 3 – 2
    mecz nr. 66 – 2 – 3
    mecz nr. 67 – 1 – 3

  3. mecz nr. 62 – Pilica Białobrzegi – LKS Termy Ner Poddębice 3-0
    mecz nr. 63 – MGLKS Termy Uniejów – PTC Pabianice 3-1
    mecz nr. 64 – GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł II Parzęczew 2-1
    mecz nr. 65 – LKS Sazan Pęczniew – Zryw Śliwniki 3-0
    mecz nr. 66 – LKS Modlna – LKS Grom Powodów 0-1
    mecz nr. 67 – MKS Zduńska Wola – GKS Pisia Zygry 3-0

  4. mecz nr. 62 – Pilica Białobrzegi – LKS Termy Ner Poddębice 3-1
    mecz nr. 63 – MGLKS Termy Uniejów – MKS Tuszyn 3-2
    mecz nr. 64 – GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł II Parzęczew 5-1
    mecz nr. 65 – LKS Sazan Pęczniew – Zryw Śliwniki 4-1
    mecz nr. 66 – LKS Modlna – LKS Grom Powodów 3-1
    mecz nr. 67 – MKS Zduńska Wola – GKS Pisia Zygry 3-1

  5. mecz nr. 62 – Pilica Białobrzegi – LKS Termy Ner Poddębice 3:0
    mecz nr. 63 – MGLKS Termy Uniejów – MKS Tuszyn 4:1
    mecz nr. 64 – GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł II Parzęczew 3:0
    mecz nr. 65 – LKS Sazan Pęczniew – Zryw Śliwniki 7:2
    mecz nr. 66 – LKS Modlna – LKS Grom Powodów 4:1
    mecz nr. 67 – MKS Zduńska Wola – GKS Pisia Zygry 1:2

  6. mecz nr. 62 – Pilica Białobrzegi – LKS Termy Ner Poddębice 3:1
    mecz nr. 63 – MGLKS Termy Uniejów – MKS Tuszyn 3:1
    mecz nr. 64 – GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł II Parzęczew 4:1
    mecz nr. 65 – LKS Sazan Pęczniew – Zryw Śliwniki4:0
    mecz nr. 66 – LKS Modlna – LKS Grom Powodów 3:1
    mecz nr. 67 – MKS Zduńska Wola – GKS Pisia Zygry 0:1

  7. Pilica Białobrzegi – LKS Termy Ner Poddębice 1-1
    MGLKS Termy Uniejów – MKS Tuszyn 5-0
    GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł II Parzęczew 3-0
    LKS Sazan Pęczniew – Zryw Śliwniki 2-1
    LKS Modlna – LKS Grom Powodów 2-0
    MKS Zduńska Wola – GKS Pisia Zygry 4-0

  8. ok pisze:
    Maj 20, 2016 o 12:19 am
    mecz nr. 62 – Pilica Białobrzegi – LKS Termy Ner Poddębice 3:1
    mecz nr. 63 – MGLKS Termy Uniejów – MKS Tuszyn 3:1
    mecz nr. 64 – GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł II Parzęczew 6:0
    mecz nr. 65 – LKS Sazan Pęczniew – Zryw Śliwniki 9:0
    mecz nr. 66 – LKS Modlna – LKS Grom Powodów 4:1
    mecz nr. 67 – MKS Zduńska Wola – GKS Pisia 3:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ