Już 42 spotkania zostały rozegrane

0
26
views

DSCN0602

 

 

 

 

 

 

Poddębicka Liga Tenisa Ziemnego 2016′

 

 

Dominowski Damian – Kardaś Andrzej 2:1 (1:6 7:5 7:5)

 

Mania Szymon – Dominowski Damian 2:0 (7:5 7:5)

 

Misiak Łukasz – Buda Tomasz 2:0 (6:4 7:5)

 

Twardowski Dariusz – Dominowski Damian 2:0 (6:4 6:3)

 

Misiak Łukasz – Maciejewski Maciej 2:0 (6:3 6:3)

 

Stajewski Arkadiusz – Mania Szymon 2:1 (6:4 2:6 6:4)

 

Maciejewski Maciej – Stajewski Arkadiusz 2:0 (6:1 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Twardowski Dariusz 2:1 (6:7 6:0 6:1)

 

Stajewski Arkadiusz – Dominowski Damian 2:1 (6:3 1:6 6:4)

 

Dominowski Damian – Misiak Łukasz 2:0 (6:3 6:3)

 

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (4:6 6:4 6:0)

 

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:1 (6:2 2:6 6:4)

 

Misiak Łukasz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 6:4)

 

Mania Szymon – Buda Tomasz 2:0 (6:2 6:1)

 

Misiak Łukasz – Jesionowski Kamil 2:0 (6:3 6:3)

 

Maciejewski Maciej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:0 6:1)

 

Ciałkowski Łukasz – Buda Tomasz 2:0 (6:3 6:4)

 

Ciałkowski Łukasz – Mania Szymon 2:1 (7:6 6:7 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:0)

 

Mania Szymon – Jesionowski Kamil 2:0 (6:0 6:4)

 

Ciałkowski Łukasz – Stajewski Arkadiusz 2:0 (6:3 6:0)

 

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

 

Twardowski Dariusz – Buda Tomasz 2:0 (6:1 6:3)

 

Mania Szymon – Maciejewski Maciej 2:1 (6:3 2:6 6:1)

 

Maciejewski Maciej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:3)

 

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:6 6:4)

 

Buda Tomasz – Słaboń Maciej 2:0 (6:2 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:0)

 

Ciałkowski Łukasz – Dominowski Damian 2:0 (6:4 6:3)

 

Dominowski Damian – Buda Tomasz 2:0 ( 7:5 6:2)

 

Jesionowski Kamil – Buda Tomasz 2:0 (4:6 6:0 6:1)

 

Dominowski Damian – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:3)

 

Dominowski Damian – Jesionowski Kamil 2:0 (6:3 6:1)

 

Misiak Łukasz – Stajewski Arkadiusz 2:0 (6:3 6:4)

 

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:1 6:1)

 

Misiak Łukasz – Słaboń Maciej 2:0 (6:3 6:4)

 

Twardowski Dariusz – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:1)

 

Twardowski Dariusz – Słaboń Maciej 2:0 (7:6 6:1)

 

Ciałkowski Łukasz – Słaboń Maciej 2:0 (6:2 6:4)

 

Mania Szymon – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

 

Misiak Łukasz – Galoch Dariusz 2:0 (6:0 6:2)

 

Buda Tomasz – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:4)

 

 

 

 

tabela:

1. Misiak Łukasz . 11 . 25 . 14:8 (122:100)

2. Mania Szymon . 9 . 20 . 16:7 (124:83)

3. Twardowski Dariusz . 9 . 20 . 14:7 (99:96)

4. Dominowski Damian . 9 . 18 . 11:9 (101:90)

5. Ciałkowski Łukasz . 9 . 18 . 10:9 (91:88)

6. Kardaś Andrzej . 5 . 12 . 9:3 (70:27)

7. Buda Tomasz .  8 . 12 . 5:12 (61:88)

8. Maciejewski Maciej . 5 . 11 . 7:4 (52:36)

9. Stajewski Arkadiusz . 5 . 7 . 4:8 (41:63)

10. Jesionowski Kamil . 4 . 5 . 2:7 (30:43)

11. Słaboń Maciej . 5 . 5 . 0:10 (26:61)

12. Galoch Dariusz . 5 . 5 . 0:10 (19:60)

 

 

Punktacja:

wygrana 2:0 – 3 pkt.

wygrana 2:1 – 2 pkt.

rozegrany ale przegrany mecz – 1 pkt.

wygrana walkowerem – 3 pkt.

przegrana walkowerem – 0 pkt.

 

 

WSZYSTKIE MECZE W GRUPIE MUSZĄ SIĘ ODBYĆ DO 17 lipca 2016 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ