IV Mistrzostwa Gminy Wartkowice w Piłce Nożnej Halowej

0
47
views
DSC_0071

 

Terminarz

W dniu 21 listopada 2014 w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Wartkowicach rozpocznie się I kolejka IV Mistrzostw Gminy Wartkowice w Piłce Nożnej Halowej.

Terminarz rozgrywek:

I KOLEJKA (21.11.2014)

18:00                                    Dziewiąty Legion – Oldboys

18:35                                    Biernacice – Locusta

19:10                                    WKS Jarzębina –KS Kłódno

19:45                                    Krzepocinek – Camel

20:20                                    Powodovia – KS Powodów

20:55                                    FHT Zbyszko – Fantastic

 

II KOLEJKA (28.11.2014)

18:00                                    FHT Zbyszko – Biernacice

18:35                                    Oldboys – Fantastic

19:10                                    KS Kłódno – KS Powodów

19:45                                    Camel – WKS Jarzębina

20:20                                    Dziewiąty Legion – Powodovia

20:55                                    Locusta – Krzepocinek

 

III KOLEJKA  (5.12.2014)

18:00                                    Oldboys – Biernacice

18:35                                    FHT Zbyszko – KS Kłódno

19:10                                    Locusta – Camel

19:45                                    WKS Jarzębina – Dziewiąty Legion

20:20                                    Powodovia – Fantastic

20:55                                    KS Powodów –  Krzepocinek

 

IV KOLEJKA (12.12.2014)

18:00                                    Biernacice – KS Powodów

18:35                                    WKS Jarzębina – Locusta

19:10                                    FHT Zbyszko – Krzepocinek

19:45                                    Dziewiąty Legion – KS Kłódno

20:20                                    Powodovia – Oldboys

20:55                                    Fantastic –  Camel

 

 

V KOLEJKA (19.12.2014)

18:00                                    Biernacice – WKS Jarzębina

18:35                                    Dziewiąty Legion – Fantastic

19:10                                    Oldboys –  KS Powodów

19:45                                    FHT Zbyszko – Locusta

20:20                                    Powodovia – Krzepocinek

20:55                                    Camel – KS Kłódno

 

VI KOLEJKA (9.01.2015)

18:00                                    Fantastic – KS Powodów

18:35                                    WKS Jarzębina –  Powodovia

19:10                                    Biernacice – Camel

19:45                                    Dziewiąty Legion – Locusta

20:20                                    FHT Zbyszko – Oldboys

20:55                                    Krzepocinek – KS Kłódno

 

VII KOLEJKA (16.01.2015)

18:00                                    Fantastic – KS Kłódno

18:35                                    Dziewiąty Legion – KS Powodów

19:10                                    WKS Jarzębina –  FHT Zbyszko

19:45                                    Biernacice – Krzepocinek

20:20                                    Camel – Powodovia

20:55                                    Oldboys – Locusta

 

VIII KOLEJKA (23.01.2015)

18:00                                    Fantastic – Krzepocinek

18:35                                    Oldboys – WKS Jarzębina

19:10                                    Dziewiąty Legion –  FHT Zbyszko

19:45                                    Camel – KS Powodów

20:20                                    Locusta – KS Kłódno

20:55                                    Powodovia – Biernacice

 

 

IX KOLEJKA (30.01.2015)

18:00                                    Fantastic – Locusta

18:35                                    FHT Zbyszko – Camel

19:10                                    WKS Jarzębina –  KS Powodów

19:45                                    Biernacice – Dziewiąty Legion

20:20                                    Powodovia – KS Kłódno

20:55                                    Oldboys – Krzepocinek

X KOLEJKA (6.02.2015)

18:00                                    FHT Zbyszko – KS Powodów

18:35                                    Fantastic – WKS Jarzębina

19:10                                    Oldboys – Camel

19:45                                    Biernacice – KS Kłódno

20:20                                    Powodovia – Locusta

20:55                                    Krzepocinek – Dziewiąty Legion

XI KOLEJKA (13.02.2015)

18:00                                    Powodovia – FHT Zbyszko

18:35                                    KS Powodów – Locusta

19:10                                    Camel – Dziewiąty Legion

19:45                                    Oldboys – KS Kłódno

20:20                                    Fantastic – Biernacice

20:55                                    Krzepocinek – WKS Jarzębina

 

ĆWIERĆFINAŁY  (20.02.2015)

18:00                     I mc – VIII mc

18:40                     II mc – VII mc

19:20                     III mc – VI mc

20:00                     IV mc – V mc

PÓŁFINAŁY  (27.02.2015)

18:00                     II mc  lub  VII mc  – III mc  lub  VI mc

18:40                     I mc  lub  VIII mc – IV mc lub V mc

19:20                     o III miejsce

20:00                     o I miejsce

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

 

O kolejności (V- XII) decyduje wyższe miejsce po rundzie zasadniczej.

 

 

 

I Kolejka rozgrywek

W dniu 21 listopada 2014r. hali sportowej Zespołu Szkół w Wartkowicach drużyny walczące w IV Mistrzostwach Gminy Wartkowice w Halowej Piłce Nożnej rozegrały pierwszą serię spotkań.

Kto już na starcie rozgrywek pokazał że toczy bój o najwyższy cel, a kto zaliczył falstart?

Poniżej przedstawiamy wyniki pierwszej kolejki rozgrywek:

Drużyna Mecze Punkty Bramki Różnicabramek
1. CAMEL GOSTKÓW 1

3

7-1

+6

2. KS KŁÓDNO 1

3

6-0

+6

3. BIERNACICE 1

3

6-1

+5

4. OLDBOYS 1

3

2-0

+2

5. FANTASTIC 1

3

5-4

+1

6. FHT ZBYSZKO 1

0

4-5

-1

7. DZIEWIĄTY LEGION 1

0

0-2

-2

8. LOCUSTA 1

0

1-6

-5

9. WKS JARZĘBINA 1

0

0-6

-6

10. KRZEPOCINEK 1

0

1-7

-6

11. KS POWODÓW 0

0

0

12. POWODOVIA 0

0

0

 

NAJLEPSI STRZELCY:

1. ŁUCZAK GRZEGORZ (CAMEL GOSTKÓW) – 4

2. TOMCZYK ARTUR (BIERNACICE) – 3

3. MARCINIAK HUBERT ( KS KŁÓDNO) – 3

4. MARCINIAK BARTŁOMIEJ ( KS KŁÓDNO) – 2

5. BEDNAREK SEBASTIAN (CAMEL GOSTKÓW) – 2

6. MALINOWSKI KORNEL (FHT ZBYSZKO) – 2

7. CZYŻO ŁUKASZ (FANTASTIC GIMNAZJUM) – 2

 

TABELA II kolejki

Drużyna Mecze Punkty Bramki Różnica bramek
1. CAMEL GOSTKÓW 2

6

13-3

+10

2. KS KŁÓDNO 2

6

12-2

+10

3. OLDBOYS 2

6

6-1

+5

4. FHT ZBYSZKO 2

3

8-5

+3

5. KRZEPOCINEK 2

3

10-9

+1

6. DZIEWIATY LEGION 2

3

5-3

+2

7. BIERNACICE 2

3

6-5

+1

8. FANTASTIC 2

3

6-8

-2

9. KS POWODÓW 1

0

2-6

-4

10. POWODOVIA 1

0

1-5

-4

11. LOCUSTA 2

0

3-15

-12

12. WKS JARZĘBINA 2

0

2-12

-10

Karolina Banaszkiewicz

NAJLEPSI STRZELCY

 

1. MARCINIAK HUBERT (KS KŁÓDNO) – 7

2. ŁUCZAK GRZEGORZ (CAMEL GOSTKÓW) – 5

3. GŁYDA PRZEMYSŁAW (KRZEPOCINEK) – 3

4. JAŃCZYK DAMIAN (KRZEPOCINEK) – 3

5. ANTOSIK PIOTR (FHT ZBYSZKO) – 3

6.TOMCZYK ARTUR (BIERNACICE) – 3

7. MARCINIAK BARTŁOMIEJ ( KS KŁÓDNO) – 3

8. BEDNAREK SEBASTIAN (CAMEL GOSTKÓW) – 3

9. CZYŻO ŁUKASZ (FANTASTIC GIMNAZJUM) – 3

 

źródło: wartkowice.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ