INFORMACJE PDKiS W PODDĘBICACH

0
75
views

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Chropy „Stokrotka” i Poddębicki Dom Kultury i Sportu
zapraszają na
Letnio – Jesienny Pokaz Mody
30 listopada 2019 r. godz. 17.00
Pijalnia Wód Termialnych
wstęp wolny

Kino remiza spotkanie 6

Kino Remiza w Bałdrzychowie
Film „Pewnego razu w listopadzie” + spotkanie z reżyserem  Andrzejem Jakimowskim
1.12.2019 (niedziela)
Godz. 16.00
Wstęp wolny

Projekt Kino Remiza polega na organizacji projekcji filmów polskich w Poddębicach i gminie, głównie w remizach strażackich, ale też w Ogrodzie Zmysłów czy pałacu – siedzibie Domu Kultury.
Projekt jest dofinansowany ze środków MKiDN w ramach programu Kultura dostępna.

 

28.11.2019 r. Poddębicki Dom Kultury i Sportu rozstrzygnął konkurs plastyczny „Moja miejscowość obrazem opowiedziana”. Do konkursu przystąpiły wszystkie szkoły i przedszkola z naszego terenu. Prace przedstawiały pejzaże, zabytki, miejsca lubiane przez uczestników.
Komisja konkursowa wyłoniła najciekawsze prace nadesłane na konkurs. Przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

I kategoria – przedszkolaki i uczniowie klas 0 szkół podstawowych

I miejsce – Magdalena Firgan lat 6 – Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej
w Niemysłowie

I miejsce – Szymon Gołygowski lat 4 -Przedszkole Inna Bajka w Poddębicach

II miejsce – Aleksander Krupa lat 6 -Tęczowe Przedszkole w Poddębicach

III miejsce – Kacper Jędrzejczak lat 5 -Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej

w Porczynach

III miejsce – Mają Pawłowska lat 6 – Tęczowe Przedszkole w Poddębicach

Wyróżnienie -Alicja Burska lat 6

Wyróżnienie -Julia Stawińska lat 5 – Tęczowe Przedszkole w Poddębicach

Wyróżnienie – Oliwia Witkowska lat 6 – Tęczowe Przedszkole w Poddębicach

Wyróżnienie – Wojciech Kołaciński lat 5 – Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Niemysłowie

Wyróżnienie – Szymon Torzewski lat 5 – Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Porczynach

II kategoria – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce – Marta Kołodziejczyk kl. III – Szkoła Podstawowa w Porczynach

I miejsce – Dawid Kaszyński kl. III – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

II miejsce – Anna Olas kl. III – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

III miejsce – Kacper Olczyk kl. I – Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

III miejsce – Lena Kaszyńska kl. II – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie -Przemysław Bocheński kl. I – Szkoła Podstawowa w Porczynach

Wyróżnienie – Aleksandra Gadomska kl. II – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Zuzanna Kaszyńska (Dzierzązna) kl. II – Szkoła Podstawowa

w Niemysłowie

Wyróżnienie – Malwina Pizulska kl. II – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Kacper Skórka kl. III– Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III kategoria – uczniowie klas 4-5 szkół podstawowych

I miejsce – Oliwier Pietrykowski kl. IV Szkoła podstawowa w Niemysłowie

I miejsce – Gabriela Szymczyk Szkoła kl. V – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Mateusz Kuster kl. IV b – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Nikola Wagner kl V c- Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Oliwer Majda kl. IV b – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Borkowska Karolina – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Eryk Andrzejczak kl. IV – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

Wyróżnienie – Patryk Kwiatkowski kl. V – Szkoła Podstawowa w Niemysłowie

IV kategoria- uczniowie klas 6 i 8 szkół podstawowych

I miejsce – Kinga Grabska kl. VII b – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Zuzanna Krzemińska kl. VII c – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

II miejsce – Julia Włodarczyk kl, VII c – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Marta Gosławska kl. VI d – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Malwina Pietrzak kl. VI c – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

III miejsce – Kinga Kałużna kl. VI d – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Wiktoria Nowak kl. VI c – Szkoła podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienie – Karina Borowska kl. VI b – Szkoła Podstawowa w Poddębicach

V kategoria- uczniowie szkół średnich

I miejsce – Justyna Walczak kl. III – Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach

I miejsce – Ines Dąbrowska kl. I – Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach

II miejsce – Dawid Milczarek kl. I – Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach

II miejsce – Magdalena Tomczyk kl. III – Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach

II miejsce – Antoni Kałużny kl. I – Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach

 

Kino Remiza spotkanie 7

Kino Remiza w Poddębicach
Film „Dobra zmiana” + spotkanie z reżyserem Konradem Szołajskim
7.12.2019
Godz. 15.00
Poddębicki Dom Kultury i Sportu
kafeteria- dół
Wstęp wolny

Projekt Kino Remiza polega na organizacji projekcji filmów polskich w Poddębicach i gminie, głównie w remizach strażackich, ale też w Ogrodzie Zmysłów czy pałacu – siedzibie Domu Kultury.
Projekt jest dofinansowany ze środków MKiDN w ramach programu Kultura dostępna.

 

źródło: pdkis.poddebice.pl

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ