Inauguracja w Uniejowie

12
21
views

12063496_937103469694545_5461128380368196409_n

 

 

 

 

 

IV liga – III kolejka

20 sierpnia (SOBOTA) godz. 17:00 PAJĘCZNO

Zawisza Pajęczno (1) – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Konrad Gawroński (WS Łódź)

 

pozostałe mecze:

sobota – 20 sierpnia)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – PGE GKS II Bełchatów – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
17:00 – Ceramika Opoczno – Unia Skierniewice – Mateusz Anielak (WS Łódź)
17:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – KS Paradyż – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
17:00 – Pilica Przedbórz – Polonia Piotrków – Piotr Chmielewski (WS Piotrków)
17:00 – RKS Mechanik Radomsko – Warta Sieradz – Marcin Sęczek (WS Skierniewice)
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Warta Działoszyn – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Włókniarz Zelów – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
(niedziela – 21 sierpnia)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Omega Kleszczów – Adam Dolny (WS Łódź)
17:00 – Jutrzenka Warta – Zawisza Rzgów – Kamil Kardacki (WS Łódź)

 

 

klasa okręgowa – I kolejka

19 sierpnia (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – LKS Rosanów

 

pozostałe mecze:

sobota – 20 sierpnia)
16:00 – Boruta Zgierz – Orzeł Parzęczew – D. Drużyński
17:00 – PTC Pabianice – GLKS Dłutów – P. Zasadziak
17:00 – Górnik 1956 Łęczyca – Stal Głowno – K. Krasnopolski
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Start Brzeziny – P. Kaźmierczak
17:00 – GKS Bedlno – Włókniarz Pabianice – B. Pyciarz
(niedziela – 21 sierpnia)
16:00 – Polonia Andrzejów – Sokół II Aleksandrów – M. Kujawski

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – II kolejka

21 sierpień (NIEDZIELA) godz. 17:00 JANISZEWICE

TS Janiszewice (10) – Pisia Zygry (15)

obsada sędziowska: Jarosław Kurzawa

 

pozostałe mecze:

sobota – 20 sierpnia)
17:00 – Tęcza Brodnia – Ostrowia Ostrówek – Andrzej Dankowski
(niedziela – 21 sierpnia)
11:00 – LKS Socha – LKS Pyszków – Dominik Sztraube
15:00 – Unia Sieradz-Męka – Inter Sieradz-Woźniki –Mateusz Rutecki
15:00 – LZS Rębieskie – Sokół Goszczanów – Rafał Cybulski
16:00 – TS Gruszczyce – Amatorzy Zapolice – Arkadiusz Wasilewski
16:00 – UKS Ustków – KS Karsznice – Mateusz Janecka
17:00 – Złoczewia Złoczew – MULKS Łask – Piotr Malik

 

mecze sparingowe:

21 sierpień (NIEDZIELA) godz. 11:00 CIĘŻKÓW

Sazan Pęczniew – TMRF Widzew II Łódź

 

20 sierpień (SOBOTA) godz. 11:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików – Kolejarz Łódź

 

Grom Powodów – odpoczywa

 

 

 

Poniżej w komentarzach, prosimy typerów o obstawianie wyników

mecz nr. 3: Zawisza Pajęczno – Termy Ner Poddębice
mecz nr. 4: Termy Uniejów – LKS Rosanów
mecz nr. 5: TS Janiszewice – Pisia Zygry 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 3: Zawisza Pajęczno – Termy Ner Poddębice 1;2
    mecz nr. 4: Termy Uniejów – LKS Rosanów 2;1
    mecz nr. 5: TS Janiszewice – Pisia Zygry 3;1

  2. mecz nr. 3: Zawisza Pajęczno – Termy Ner Poddębice 4:1
    mecz nr. 4: Termy Uniejów – LKS Rosanów 2:4
    mecz nr. 5: TS Janiszewice – Pisia Zygry 4:1

  3. mecz nr. 3: Zawisza Pajęczno – Termy Ner Poddębice 2:1
    mecz nr. 4: Termy Uniejów – LKS Rosanów 5:1
    mecz nr. 5: TS Janiszewice – Pisia Zygry 5:0

    • Nie wpisałem nicku 😉 Poprawny to Ocz 😉

      mecz nr. 3: Zawisza Pajęczno – Termy Ner Poddębice 0:2
      mecz nr. 4: Termy Uniejów – LKS Rosanów 2:0
      mecz nr. 5: TS Janiszewice – Pisia Zygry 4:0

  4. mecz nr. 3: Zawisza Pajęczno – Termy Ner Poddębice 2-0
    mecz nr. 4: Termy Uniejów – LKS Rosanów 0-3
    mecz nr. 5: TS Janiszewice – Pisia Zygry 3-1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ