Historyczny mecz Sazana …

0
34
views

sazann

 

 

 

 

 

IV liga

 

24 maja (sobota) . godz. 17:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice (5) – Start Brzeziny (19)

obsada sędziowska: Gawroński (WS Łódź)

Po wygranej w środę w Zduńskiej Woli, Ner w końcu się obudził i w meczu z Startem, nie powinno być już problemu ze zwycięstwem.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 maja)
17:00 – KS Paradyż – Astoria Szczerców – Adamiec (WS Skierniewice)
17:00 – Concordia Piotrków – Widok Skierniewice – Pskit (WS Łódź)
17:00 – LKS Mierzyn – Jutrzenka Warta – Malec (WS Łódź)
17:00 – Czarni Rząśnia – Pogoń Zduńska Wola – Pietrzak (WS Łódź)
17:00 – Włókniarz Zelów – Mazovia Rawa Maz. – Dolny (WS Łódź)
17:00 – Pilica Przedbórz – MKP-Boruta Zgierz – Kowalewski (WS Sieradz)
17:30 – Warta Działoszyn – Zawisza Pajęczno – Grzelak (WS Sieradz)
(niedziela – 25 maja)
17:00 – Włókniarz Moszczenica – Zjednoczeni Stryków – Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – Orzeł Nieborów – ŁKS Łódź – Tądel (WS Sieradz)

 

 

klasa okręgowa

 

23 maja (piątek) . godz. 20:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (11) – LZS Justynów (13)

obsada sędziowska: A. Śpiewak, A. Nowiński, R. Siech

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 maja)
17:00 – Pogoń Rogów – LKS Różyca – A. Balwierz, T. Lirka, J. Wesołowski
17:00 – Stal Głowno – LKS Rosanów – J. Malka, G. Bednarski, T. Lota
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Zawisza II Rzgów – P. Szubielski, C. Guzelaydin, K. Modrzejewski
17:30 – KKS Koluszki – Orzeł Parzęczew – T. Ksyta, Ł. Siercha, M. Jarnutowski
17:30 – PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów – P. Niemiec, K. Krasnopolski, P. Kaźmierczak
(niedziela – 25 maja)
15:00 – Sokół II Aleksandrów – GLKS Dłutów – A. Różycki, J. Różycki, T. Chojnacki
17:00 – Polonia Andrzejów – Krośniewianka Krośniewice – Z. Patora, B. Pyciarz, B. Lewandowski

 

 

klasa „A” grupa III

 

25 maja (niedziela) . godz. 14:00 . Byszew

GKS Byszew (12) – GLKS Sarnów/Dalików (3)

obsada sędziowska: M. Kućmański, P. Szubielski, C. Guzelaydyn

Po meczu jesiennym tych drużyn w Dalikowie tytuł był „Rudy goni sędziego”. Niestety w tamtym meczu doszło do nieprzyjemnej sytuacji gdzie jeden z zawodników rezerwowych nie wytrzymał ciśnienia i chciał sprawiedliwości wykonując ją osobiście … To już było, były kary a teraz nowy mecz i miejmy nadzieję że odbędzie się w sportowej atmosferze.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 maja)
16:30 – Magnat Sierpów – Victoria Grabów – K. Walczak, Ł. Majchrzak, M. Czekalski
(niedziela – 25 maja)
14:00 – Sparta Leśmierz – Bzura Ozorków – M. Kobus, M. Anielak, R. Urbaniak
15:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – GKS Bedlno – B. Prokop, K. Krasnopolski, A. Gach
16:00 – LKS Świnice Warckie – Bzura Młogoszyn – K. Burdyka, R. Mijas, G. Bednarski
17:00 – Witonianka Witonia – Ostrovia Ostrowy – R. Walczak, K. Walczak, M. Czekalski

 

 

klasa „B” grupa I

 

25 maja (niedziela) . godz. 14:00 . Zgierz

MKP Boruta II Zgierz (2) – LKS Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Dariusz Piasecki

To będzie mecz historyczny dla zawodników jak i kibiców. Zwycięstwo lub remis da Sazanowi awans do klasy „A”, jest o co walczyć, więc powodzenia.

 

25 maja (niedziela) . godz. 11:00 . Tuszyn

MKS II Tuszyn (5) – GLKS Pisia Zygry (4)

obsada sędziowska: Bartosz Banasiak

Sazan przetarł szlaki w Tuszynie, więc Pisia nie powinna mieć problemu ze zwycięstwem.

 

pozostałe mecze:

11:00 – Hetman Łódź – Ner Łódzki – Rafał Siech
16:00 – Victoria Rąbień – MKS Mianów – Patryk Kaźmierczak

 

 

klasa „B” grupa III

 

25 maja (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów (9) – Zryw Śliwniki (1)

obsada sędziowska: Szymon Żaczek

Do Wartkowic przyjeżdża drużyna która już awansowała do klasy „A”, więc dla drużyny z Powodowa będzie to ciężki mecz, ale dla kibiców bardzo ciekawy.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 24 maja)
17:00 – Delta Śleszyn – Sokół Skromnica – Jakub Szmidt
(niedziela – 25 maja)
12:00 – Kotan II Ozorków – Kanarki Małachowice – Adam Mrozek
12:00 – LKS Modlna – Santos Czerchów – Krystian Łukasik
13:30 – Olimpia Oporów – Orzeł Wróblew – Michał Wujczak

 

 

Poprzedni artykułPrzebudzenie Neru !!!
Następny artykułWidzew Łódź w I lidze …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ