„Gran Derby” w … Ciężkowie

0
35
views

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

 

IV liga

 

MKP Boruta Zgierz – LKS Ner Poddębice

mecz przełożony na 11 czerwca 2014 r. (środa)

 

 

klasa okręgowa

 

08 czerwca (niedziela) . godz. 18:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów – Zawisza II Rzgów

obsada sędziowska: M. Anielak, A. Zasadziak, K. Modrzejewski

pozostałe mecze:

(sobota – 7 czerwca)
16:00 – LKS Rosanów – LKS Różyca – A. Śpiewak, R. Urbaniak, P. Szymczyk
17:00 – Pogoń Rogów – GLKS Dłutów – M. Kobus, A. Wasiak, R. Siech
17:00 – Stal Głowno – Orzeł Parzęczew – K. Walczak, M. Majewski, A. Balwierz
17:00 – Sokół II Aleksandrów – Krośniewianka Krośniewice – K. Gawroński, P. Kaźmierczak, R. Przytuła
17:00 – KKS Koluszki – LZS Justynów – J. Malka, T. Chojnacki, A. Daroch
17:00 – Polonia Andrzejów – Włókniarz Konstantynów – P. Niemiec, Sz. Michniewicz, A. Banaszkiewicz
17:30 – PTC Pabianice – Andrespolia Wiśiowa Góra – J. Jankowski, B. Prokop, R. Sudak
(niedziela – 8 czerwca)

 

 

klasa „A” grupa III

 

08 czerwca (niedziela) . godz. 15:00 . Ostrowy

Ostrowia Ostrowy – GLKS Sarnów/Dalików

obsada sędziowska: Ł. Majchrzak, R. Graczyk, K. Walczak

pozostałe mecze:

(sobota – 7 czerwca)
16:00 – Sparta Leśmierz – Victoria Grabów – B. Pyciarz, M. Zdziaszek, M. Owerczuk
(niedziela – 8 czerwca)
14:00 – GKS Byszew – GKS Bedlno – R. Walczak, J. Lipczyński, D. Gałązka
15:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Bzura Młogoszyn – G. Bednarski, R. Sudak, D. Wlaziński
17:00 – Witonianka Witonia – Bzura Ozorków – Z. Patora, R. Siech, A. Wasiak
15:00 – LKS Świnice Warckie – Magnat Sierpów – K. Rutkowski, K. Przybysz, P. Wykrota

 

 

klasa „B” grupa I

 

08 czerwca (niedziela) . godz. 15:00 . Ciężków

LKS Sazan Pęczniew – GLKS Pisia Zygry

obsada sędziowska: Rafał Twardowski

pozostałe mecze:

(sobota – 7 czerwca)
15:00 – Hetman Łódź – Victoria Rąbień – Bartłomiej Wolski
18:45 – MKS II Tuszyn – MKS Mianów – Bartosz Wiśniewski
(niedziela – 8 czerwca)
15:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Victoria Łódź – Jakub Szmidt

 

 

klasa „B” grupa III

 

08 czerwca (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów – Santos Czerchów

obsada sędziowska: Mikołaj Kujawski

pozostałe mecze:

(sobota – 7 czerwca)
16:00 – Delta Śleszyn – Orzeł Wróblew – Mateusz Czekalski
(niedziela – 8 czerwca)
11:00 – Kanarki Małachowice – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Tomasz Lirka
11:00 – Kotan II Ozorków – Sokół Skromnica – Robert Kafarski
13:00 – LKS Modlna – Olimpia Oporów – Przemysław Krzemiński

 

 

Mecz towarzyski

 

07 czerwca (sobota) . godz. 17:00 . Byczyna

Oldboy Ner Poddębice – Urząd Marszałkowski Łódź

 

ZAPRASZAMY !!!

 

 

Poprzedni artykułNiespodziewana porażka
Następny artykułGran Derbi dla Sazana
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ