Gran Derbi dla Sazana

0
31
views

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

IV liga

Boruta Zgierz – LKS Ner Poddębice

mecz przełożony na 11 czerwca godz. 17:30

 

pozostałe mecze:

Jutrzenka Warta 1:1 Astoria Szczerców
ŁKS Łódź 3:0 Włókniarz Moszczenica
Start Brzeziny 4:1 LKS Mierzyn
Włókniarz Zelów 1:0 KS Paradyż
Pogoń Zduńska Wola 0:1 Concordia Piotrków Trybunalski
Widok Skierniewice 1:4 Zjednoczeni Stryków
Mazovia Rawa Mazowiecka 3:1 Czarni Rząśnia
Zawisza Pajęczno 1:1 Orzeł Nieborów
Pilica Przedbórz 1:1 Warta Działoszyn

tabela:

1 ŁKS Łódź 35 86 106 18 27 5 3
2 KS Paradyż 35 74 72 31 22 8 5
3 Widok Skierniewice 35 60 57 44 17 9 9
4 Zjednoczeni Stryków 34 59 61 40 18 5 11
5 Ner Poddębice 34 59 59 31 17 8 9
6 Włókniarz Moszczenica 35 57 64 55 16 9 10
7 Orzeł Nieborów 35 55 69 56 16 7 12
8 Zawisza Pajęczno 35 53 51 41 14 11 10
9 Warta Działoszyn 34 50 64 50 14 8 12
10 Włókniarz Zelów 34 49 45 54 14 7 13
11 Pilica Przedbórz 35 47 41 38 11 14 10
12 Astoria Szczerców 35 44 36 49 11 11 13
13 Concordia Piotrków Trybunalski 35 41 49 79 12 5 18
14 Pogoń Zduńska Wola 35 40 49 52 12 4 19
15 Mazovia Rawa Mazowiecka 34 40 40 58 11 7 16
16 Czarni Rząśnia 35 40 38 62 10 10 15
17 Boruta Zgierz 34 39 55 73 11 6 17
18 Jutrzenka Warta 35 39 54 56 10 9 16
19 Start Brzeziny 34 21 39 84 6 3 25
20 LKS Mierzyn 34 9 23 101 1 6 27

 

klasa okręgowa

MGLKS Termy Uniejów – Zawisza Rzgów 2:2

Pokrzywiński Kamil-1

sam.-1

 

pozostałe mecze:

PTC Pabianice 1:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń Rogów 2:0 GLKS Dłutów
Sokół II Aleksandrów 2:2 Krośniewianka Krośniewice
LKS Rosanów 3:2 LKS Różyca
KKS Koluszki 1:4 LZS Justynów
Stal Głowno 3:2 Orzeł Parzęczew
Polonia Andrzejów 1:1 Włókniarz Konstantynów

tabela:

1 LKS Rosanów 27 58 63 29 17 7 3
2 Orzeł Parzęczew 28 49 67 48 15 4 9
3 Stal Głowno 27 44 62 53 14 2 11
4 Zawisza II Rzgów 27 42 49 45 11 9 7
5 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 41 47 37 10 11 6
6 Włókniarz Konstantynów 27 40 54 44 11 7 9
7 PTC Pabianice 27 40 55 50 11 7 9
8 Termy Uniejów 27 36 59 43 9 9 9
9 GLKS Dłutów 27 35 45 59 10 5 12
10 Polonia Andrzejów 27 35 34 49 10 5 12
11 Sokół II Aleksandrów 27 34 45 41 9 7 11
12 KKS Koluszki 26 34 49 59 10 4 12
13 LZS Justynów 27 32 58 53 8 8 11
14 Pogoń Rogów 27 29 28 48 8 5 14
15 LKS Różyca 27 26 29 50 7 5 15
16 Krośniewianka Krośniewice 27 23 39 75 6 5 16

 

 

klasa „A” grupa III

Ostrovia Ostrowy – GLKS Sarnów/Dalików 6:0 (1:0)

skład: Olejnik Martyn – Stachlewski Paweł, Kowalczyk Marcin, Urbaniak Paweł (78′ Galoch Dariusz), Grabski Dominik – Kurlapski Marcin, Zduniak Kamil, Rogalski Marcin, Osowski Adrian – Olczak Dawid, Stachlewski Krzysztof.

 

pozostałe mecze:

GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 1:6 Bzura Młogoszyn
Witonianka Witonia 2:4 Bzura Ozorków
Ostrowia Ostrowy 6:0 LKS Sarnów
LKS Świnice Warckie 5:3 Magnat Sierpów
GKS Byszew 3:3 GKS Bedlno
Sparta Leśmierz 1:2 Victoria Grabów

tabela:

1 Ostrowia Ostrowy 21 61 83 18 20 1 0
2 GKS Bedlno 21 45 104 39 14 3 4
3 LKS Sarnów 21 44 53 31 14 2 5
4 Bzura Młogoszyn 21 35 51 36 11 2 8
5 Magnat Sierpów 21 33 38 40 10 3 8
6 LKS Świnice Warckie 21 28 54 52 8 4 9
7 Bzura Ozorków 20 26 43 45 8 2 10
8 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 21 23 35 63 7 2 12
9 Victoria Grabów 20 22 35 48 6 4 10
10 Sparta Leśmierz 21 22 39 68 7 1 13
11 Witonianka Witonia 21 20 58 73 6 2 13
12 GKS Byszew 21 2 26 106 0 2 19

 

 

klasa „B” grupa I

LKS Sazan Pęczniew – GLKS Pisia Zygry 6:2

 

pozostałe mecze:

Boruta II Zgierz 1:3 Victoria Łódź
Hetman Łódź 1:4 Victoria Rąbień
MKS II Tuszyn 1:1 MKS Mianów

tabela:

1 Boruta II Zgierz 16 40 85 16 13 1 2
2 Sazan Pęczniew 16 40 54 22 13 1 2
3 Victoria Rąbień 16 34 47 23 11 1 4
4 Pisia Zygry 16 30 59 42 10 0 6
5 Hetman Łódź 16 17 27 46 5 2 9
6 Victoria Łódź 16 15 30 42 4 3 9
7 MKS II Tuszyn 16 15 22 45 4 3 9
8 Ner Łódzki 16 15 27 39 5 0 11
9 MKS Mianów 16 4 12 88 1 1 14

 

klasa „B” grupa III

LKS Grom Powodów – Santos Czerchów 9:2

 

pozostałe mecze:

Kanarki Małachowice 2:4 Iskra Góra Świętej Małgorzaty
LKS Modlna 6:4 Olimpia Oporów
Grom Powodów 9:2 Santos Czerchów
Kotan II Ozorków 6:3 Sokół Skromnica
Delta Śleszyn 15:4 Orzeł Wróblew

tabela:

1 Zryw Śliwniki 19 52 88 28 17 1 1
2 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 19 45 69 23 15 0 4
3 Delta Śleszyn 19 43 97 40 14 1 4
4 Kanarki Małachowice 19 40 79 39 13 1 5
5 Olimpia Oporów 19 31 69 53 10 1 8
6 Santos Czerchów 19 22 58 68 7 1 11
7 Kotan II Ozorków 19 21 44 79 7 0 12
8 Orzeł Wróblew 19 18 61 96 6 0 13
9 Grom Powodów 18 18 40 61 6 0 12
10 LKS Modlna 19 13 43 76 4 1 14
11 Sokół Skromnica 19 5 28 113 1 2 16

ZOSTAW ODPOWIEDŹ