Gra się do końca w Uniejowie !!! Ner odpuszcza już ligę

0
46
views

 

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – Górnik Łęczyca 1:0 (0:0)

Bramka: Piotr Matusiak 90+4

O prawie godzinę opóźniony został piątkowy mecz łódzkiej klasy okręgowej pomiędzy Termami Uniejów, a Górnikiem Łęczyca. Powodem opóźnienia była potężna nawałnica, która przeszła nad Uniejowem. Deszcz padał tak intensywnie, że zalał główne boisko i spotkanie przeniesiono na plac gry ze sztuczną nawierzchnią.

Spotkanie nie było wielkim widowiskiem, a jedyny gol padł już w doliczonym czasie gry, po strzale Piotra Matusiaka. Dzięki temu uniejowianie zainkasowali komplet punktów i zrobili ogromny krok w kierunku utrzymania się w łódzkiej klasie okręgowej.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

GLKS Sarnów/Dalików – Widzew II Łódź 1:2 (0:2)

Czechulski Marcin (70) … Świderski Daniel (6, 16)

Daniel Świderski nie znalazł uznania w oczach trenera Franciszka Smudy i nie znalazł się w kadrze meczowej na niedzielne spotkanie III ligi z Turem Bielsk Podlaski. Wystąpił za to w zespole rezerw prowadzonym przez Jakuba Grzeszczakowskiego (na zdjęciu), który rozegrał wyjazdowy mecz z GLKS Sarnów/Dalików. Łodzianie wygrali to spotkanie 2:1 (2:0), a oba gole strzelił popularny Świder.

Daniel Świderski ma na koncie sześć bramek zdobytych w drużynie rezerw Widzewa. Skuteczniejszy jest Jakub Jasiński – dziewięć bramek.

źródło: lodzkifutbol.pl

pozostałe mecze:

ŁKS II Łódź 6:0 LKS Rosanów
Sokół II Aleksandrów 2:2 Stal Głowno
UKS SMS Łódź 4:1 Włókniarz Konstantynów
GKS Bedlno 2:1 PTC Pabianice
Zawisza Rzgów 0:0 Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików 1:2 RTS II Widzew Łódź
Orzeł Parzęczew 3:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Termy Uniejów 1:0 Górnik Łęczyca

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 23 61 84 22 20 1 2
2 Zawisza Rzgów 24 48 71 28 15 3 6
3 LKS Rosanów 24 48 57 38 16 0 8
4 Stal Głowno 24 45 59 29 14 3 7
5 Górnik Łęczyca 23 39 56 53 11 6 6
6 Sokół II Aleksandrów 24 36 55 54 10 6 8
7 RTS II Widzew Łódź 24 34 59 42 10 4 10
8 UKS SMS Łódź 24 33 39 53 10 3 11
9 ŁKS II Łódź 24 33 62 50 10 3 11
10 PTC Pabianice 24 32 52 47 10 2 12
11 Termy Uniejów 24 30 37 55 9 3 12
12 Orzeł Parzęczew 24 26 43 60 7 5 12
13 GKS Bedlno 24 24 40 87 7 3 14
14 GLKS Sarnów/Dalików 24 22 44 64 6 4 14
15 Włókniarz Pabianice 24 19 24 50 5 4 15
16 Włókniarz Konstantynów 24 16 27 77 4 4 16

 

 

Klasa „B” grupa II

KAS Konstantynów Łódzki – Grom Powodów 9:0

 

LKS Modlna – Termy Ner II Poddębice 1:2

… Osiński Kamil-1, Frącek Antoni-1.

pozostałe mecze:

Kanarki Małachowice 4:1 LKS Dąbrówka
LKS Modlna 1:2 Ner II Poddębice
Orzeł Wróblew 2:0 Santos Czerchów
Orlik Sobień 4:2 Start Szczawin
Orzeł Kazimierz 3:1 Sokół Lutomiersk
KAS Konstantynów 9:0 Grom Powodów

tabela:

1 KAS Konstantynów 17 46 102 18 15 1 1
2 Ner II Poddębice 17 44 111 23 14 2 1
3 Kanarki Małachowice 17 36 55 44 12 0 5
4 Orzeł Kazimierz 17 35 77 46 11 2 4
5 LKS Dąbrówka 17 27 43 52 9 0 8
6 Grom Powodów 17 24 31 46 7 3 7
7 Santos Czerchów 17 23 40 53 7 2 8
8 Orzeł Wróblew 17 18 43 52 5 3 9
9 LKS Modlna 17 14 43 64 4 2 11
10 Orlik Sobień 17 12 37 78 4 0 13
11 Start Szczawin 17 11 26 71 3 2 12
12 Sokół Lutomiersk 17 7 14 75 2 1 14

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – LKS Charłupia Wielka 7:2 (3:2)

Dudczak Arkadiusz, Waligórski Radosław-2, Dudczak Radosław-1, Kubisz Jan-1, Cichosz Adam-1

pozostałe mecze:

LKS Pyszków 2:6 LZS Rębieskie
Unia Sieradz-Męka 2:0 Sokół Goszczanów
TS Janiszewice 1:3 Victoria Szadek
UKS Ustków 3:1 Tęcza Brodnia
Pisia Zygry 7:2 LGKS Charłupia Mała
Inter-Sieradz Woźniki 4:0 LKS Kalinowa
Amatorzy Zapolice 3:4 Rokita Rokitnica
Pamapol-Hetman Rusiec 12:1 LKS Socha

tabela:

1 Tęcza Brodnia 24 65 130 21 21 2 1
2 TS Janiszewice 24 53 74 30 16 5 3
3 LZS Rębieskie 24 51 94 43 16 3 5
4 UKS Ustków 24 48 81 61 15 3 6
5 Sokół Goszczanów 24 42 85 42 13 3 8
6 Pamapol-Hetman Rusiec 24 37 75 55 11 4 9
7 Unia Sieradz-Męka 24 35 59 76 11 2 11
8 Rokita Rokitnica 24 35 62 48 10 5 9
9 Pisia Zygry 24 33 78 81 10 3 11
10 Inter-Sieradz Woźniki 24 31 50 62 9 4 11
11 LGKS Charłupia Mała 24 29 60 65 8 5 11
12 Victoria Szadek 24 29 52 47 8 5 11
13 LKS Kalinowa 24 24 37 77 7 3 14
14 LKS Pyszków 24 16 38 88 4 4 16
15 Amatorzy Zapolice 24 15 37 86 4 3 17
16 LKS Socha 24 6 14 144 2 0 22

 

 

Klasa „B” grupa III

Sazan Pęczniew – Krośniewianka Krośniewice 3:0 (walkower)

pozostałe mecze:

Sazan Pęczniew 3:0 Expom Krośniewianka
KP Byszewy 1:3 Sokół Popów
KS OSP Iskra Głowno 10:1 GKS Byszew
LKS Gieczno 3:2 Olimpia Oporów
Błękitni Ciosny 3:3 Iskra Góra św. Małgorzaty
KS Żychlin 2:5 Struga Dobieszków

tabela:

1 Sazan Pęczniew 17 44 75 28 14 2 1
2 KS OSP Iskra Głowno 17 44 54 22 14 2 1
3 Sokół Popów 17 36 55 27 12 0 5
4 Struga Dobieszków 17 36 68 29 12 0 5
5 KS Żychlin 17 24 42 33 7 3 7
6 Expom Krośniewianka 17 22 21 37 7 1 9
7 GKS Byszew 17 19 44 54 6 1 10
8 LKS Gieczno 17 19 28 48 5 4 8
9 Olimpia Oporów 17 16 29 59 5 1 11
10 Błękitni Ciosny 17 14 40 69 4 2 11
11 KP Byszewy 17 13 32 39 4 1 12
12 Iskra Góra św. Małgorzaty 17 10 25 68 3 1 13

 

 

IV liga

LKS Kwiatkowice – Termy Ner Poddębice 4:2

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 4:2 Termy Ner Poddębice
Warta Działoszyn 5:1 Pelikan II Łowicz
KS Sand Bus Kutno 3:2 KS Paradyż
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:3 MKP-Boruta Zgierz
Omega Kleszczów 2:3 Pilica Przedbórz
Ceramika Opoczno 2:1 Włókniarz Zelów
Unia Skierniewice 12:0 Zawisza Pajęczno
Stal Niewiadów 1:4 Orkan Buczek
GKS II Bełchatów 0:1 Zjednoczeni Stryków

tabela:

1 Unia Skierniewice 28 75 91 8 24 3 1
2 Termy Ner Poddębice 28 61 69 33 19 4 5
3 Warta Działoszyn 28 59 58 29 18 5 5
4 LKS Kwiatkowice 28 55 73 28 16 7 5
5 Zjednoczeni Stryków 28 51 54 27 16 3 9
6 Włókniarz Zelów 28 50 56 47 16 2 10
7 KS Paradyż 28 44 54 35 14 2 12
8 Omega Kleszczów 28 42 55 50 12 6 10
9 KS Sand Bus Kutno 28 39 75 40 11 6 11
10 Stal Niewiadów 28 38 44 39 11 5 12
11 MKP-Boruta Zgierz 28 36 58 53 10 6 12
12 Pelikan II Łowicz 28 35 47 44 10 5 13
13 Orkan Buczek 28 33 49 49 9 6 13
14 Ceramika Opoczno 28 33 34 50 9 6 13
15 GKS II Bełchatów 28 31 52 71 9 4 15
16 Pilica Przedbórz 28 24 47 67 6 6 16
17 Zawisza Pajęczno 28 11 20 99 3 2 23
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 28 0 4 171 0 0 28

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ