Gospodarz nie dał szans innym …

0
120
views

ospp

 

 

 

 

 

 

Turniej OSP Drużyn w Piłce Nożnej Seniorów Gminy Poddębice o Puchar Burmistrza Piotra Sęczkowskiego … już za nami.

Mistrzem Gminy Poddębice drużyn OSP w piłce nożnej seniorów została drużyna z … Ciężkowa !!! która po emocjonującym spotkaniu finałowym, pokonała druchów z Góry Bałdrzychowskiej 2:0. Turniej został rozegrany w Ciężkowie, na bardzo dobrze przygotowanym boisku i to był chyba najważniejszy atut gospodarzy, którzy niestety nie byli gościnni wygrali turniej.

Zanim jednak do tego doszło, rozegrano 20 meczy w których padło 25 bramek. Poniżej wszystkie szczegóły turnieju.

 

wyniki:

 

grupa „A”

OSP Kałów – OSP Ciężków II 1:0

OSP Poddębice – OSP Bałdrzychów 0:1

OSP Ciężków II – OSP Chropy 0:0

OSP Kałów – OSP Poddębice 0:0

OSP Chropy – OSP Bałdrzychów 2:0

OSP Ciężków II – OSP Poddębice 0:2

OSP Kałów – OSP Chropy 1:0

OSP Ciężków II – OSP Bałdrzychów 0:3

OSP Chropy – OSP Poddębice 0:2

OSP Kałów – OSP Bałdrzychów 0:0

tabela:

1. OSP Kałów . 8 . 2:0

2. OSP Bałdrzychów . 7 . 4:2

3. OSP Poddębice . 7 . 4:1

4. OSP Chropy . 4 . 2:3

5. OSP Ciężków II . 1 . 0:6

 

grupa „B”

OSP Góra Bałdrzychowska – OSP Zagórzyce 1:0

OSP Ciężków – OSP Tarnowa 0:0

OSP Góra Bałdrzychowska – OSP Tarnowa 1:0

OSP Zagórzyce – OSP Ciężków 0:2

OSP Góra Bałdrzychowska – OSP Ciężków 0:1

OSP Zagórzyce – OSP Tarnowa 0:2

tabela:

1. OSP Ciężków . 7 . 3:0

2. OSP Góra Bałdrzychowska . 6 . 2:1

3. OSP Tarnowa . 4 . 2:1

4. OSP Zagórzyce . 0 . 0:5

 

półfinały

OSP Kałów – OSP Góra Bałdrzychowska 0:0 rz. karne 0:1

OSP Ciężków – OSP Bałdrzychów 2:0

Lefik Bartłomiej-1

Twardowski Marcin-1

 

mecz o III miejsce

OSP Bałdrzychów – OSP Kałów 1:1 rz. karne 1:2

Chołys Szymon-1 … Paczkowski Damian-1

 

FINAŁ

OSP CiężkówOSP Góra Bałdrzychowska 2:0

Krzeszewski Tomasz-1

Walczyk Tomasz-1

 

Klasyfikacja końcowa

1. OSP Ciężków

2. OSP Góra Bałdrzychowska

3. OSP Kałów

4. OSP Bałdrzychów

5. OSP Poddębice

–  OSP Tarnowa

7. OSP Chropy

8. OSP Ciężków II

9. OSP Zagórzyce

 

Najlepszy zawodnik turnieju: Sobańda Szymon (OSP Ciężków)

Bramkarz turnieju: Odrowski Łukasz (OSP Kałów)

Najlepszy strzelec turnieju: Krzeszewski Tomasz (OSP Ciężków – 3 bramki)

 

składy:

OSP Ciężków: Walczyk Tomasz, Mikołajczyk Dariusz, Lefik Bartłomiej, Arkusz Łukasz, Matusiak Przemysław, Sobańda Szymon, Twardowski Marcin, Zagozda Radosław, Krzeszewski Tomasz, Sypytkowski Artur.

OSP Góra Bałdrzychowska: Pysera Paweł, Lesiński Marcin, Miszczak Mateusz, Zawadzki Mateusz, Wiaderek Kamil, Krzemiński Szymon, Krzemiński Zbigniew, Kormański Emil, Krośniewski Rafał, Szkudlarek Tomasz.

OSP Kałów: Wójcik Mateusz, Strach Bartłomiej, Pucek Kamil, Brożek Dominik, Mikołajczyk Sebastian, Strach Waldemar, Paczkowski Damian, Płusa Łukasz.

OSP Bałdrzychów: Kaszuba Jacek, Skonieczko Sylwester, Bednarek Marcin, Wilczyński Marcin, Grodzicki Arkadiusz, Stawiszyński Łukasz, Stawiszyński Krzysztof, Grodzicki Radosław, Chołys Szymon.

OS Poddębice: Burski Emil, Neukirch Patryk, Bienias Wiktor, Patora Jarosław, Szewczyk Mariusz, Miączyński Rafał, Mikołajczyk Przemysław, Wilczyński Andrzej, Kolasiński Mateusz, Stasiak Artur.

OSP Tarnowa: Krasiński Roman, Matuszewski Bartosz, Wypiór Tomasz, Stajewski Marcin, Jewczak Artur, Glapski Kamil, Słomka Radosław, Jóźwiak Tomasz, Makowski Jakub, Strzelczyk Paweł.

OSP Chropy: Zych Przemysław, Zych Sebastian, Szulc Łukasz, Gromadzki Arkadiusz, Solecki Patryk, Olejnik Martyn, Czopiński Michał, Szadowiak Marcin, Grala Sylwester, Grala Arkadiusz.

OSP Ciężków II: Walczyk Kacper, Lefik Damian, Olejnik Damian, Kozak Dominik, Staszek Dominik, Krzeszewski Jarosław, Krzeszewski Sylwester, Zieliński Damian, Chyży Tomasz.

OSP Zagórzyce: Jaszczura Rafał, Grad Sebastian, Snopek Albert, Zagozda Jakub, Drynkowski Krzysztof, Rajewski Łukasz, Adamiak Jakub, Burski Błażej, Majewski Michał, Zagozda Dominik.

 

sędziowie: Cichosz Jarosław, Blaźniak Tadeusz, Galoch Dariusz.

organizator: OSP Ciężków, Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Poddębicach, Gmina Poddębice

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ