GLKS Sarnów/Dalików MISTRZEM POWIATU

0
103
views

GLKS Sarnów

 

 

 

 

 

 

XVII MISTRZOSTWA POWIATU PODDĘBICKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW o Puchar Starosty Ryszarda Ryttera

Turniej został rozegrany w Pęczniewie, dzięki uprzejmości Wójta Marcina Janiaka. Podczas ceremonii wręczania pucharów i nagród, byli obecni: vice Starosta Powiatu Poddębickiego Piotr Binder, Wójt Gminy Dalików Piotr Szymczak, Wójt Gminy Zadzim Krzysztof Woźniak, przedstawiciele Gminy Wartkowice oraz Błażej Dudziński Radny Powiatu Poddębickiego z Gminy Pęczniew. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie OK Poddębice. Mistrz GLKS Sarnów/Dalików 13 lub 14 lutego będzie reprezentował Powiat Poddębice w eliminacjach strefowych Województwa Łódzkiego, które odbędą się w Powiecie Bełchatowskim.

 

LKS Grom Powodów – GLKS Pisia Zygry 0:4 (0:2)

… Kubiak Konrad-1, Naszkowski Adrian-1, Marchlewicz Tomasz-1, Kapituła Łukasz-1,

 

LKS Sazan Pęczniew – GLKS Sarnów/Dalików 2:3 (2:1)

Soboń Jakub-1, Walczak Piotr-1 … Czechulski Marcin-1, Makowski Jakub-1, Wojtczyk Łukasz-1

 

LKS Grom Powodów – GLKS Sarnów/Dalików 1:10 (1:3)

Czekalski Jarosław-1 … Czechulski Marcin-3, Wojtczyk Łukasz-3, Nowacki Arkadiusz-2, Matusiak Przemysław-1, Paczkowski Damian-1

 

GLKS Pisia Zygry – LKS Sazan Pęczniew 3:4 (0:2)

Kubiak Konrad-1, Marchlewicz Tomasz-1, Dudczak Radosław-1 … Cichoń Damian-2, Soboń Jakub-1, Ciepłoch Marek-1

 

LKS Grom Powodów – LKS Sazan Pęczniew 1:5 (1:3)

Czekalski Jarosław-1 … Cichoń Damian-2, Frisz Mateusz-2, Ciepłoch Marek-1

 

GLKS Pisia Zygry – GLKS Sarnów/Dalików 3:1 (2:0)

Kubiak Konrad-2, Kubiak Krystian-1 … Wojtczyk Łukasz-1

 

 

Tabela

1. GLKS Sarnów/Dalików 3 . 6 . 14:6

2. GLKS Pisia Zygry 3 . 6 . 10:5

3. LKS Sazan Pęczniew 3 . 6 . 11:7

4. LKS Grom Powodów 3 . 0 . 2 . 19

 

MECZ O III MIEJSCE

LKS Sazan Pęczniew – LKS Grom Powodów 8:0 (2:0)

Ciepłoch Marek-5, Cichoń Damian-2, Frisz Mateusz-1

 

FINAŁ

GLKS Sarnów/Dalików – GLKS Pisia Zygry 4:1 (1:1)

Czechulski Marcin-2, Wojtczyk Łukasz-1, Makowski Jakub-1 … Dudczak Radosław-1

 

Zawodnik turnieju: Ciepłoch Marek (LKS Sazan Pęczniew)

Bramkarz turnieju: Korbański Emil (GLKS Pisia Zygry)

 

 

skład GLKS Sarnów/Dalików: Matusiak Przemysław, Paczkowski Damian, Makowski Jakub, Wojtczak Łukasz, Czechulski Marcin, Nowacki Arkadiusz, Sikorski Adam, Borowski Sebastian, Piątkowski Dawid, trener: Damian Gamus

 

skład GLKS Pisia Zygry: Korbasiński Emil, Kubiak Konrad, Dudczak Arkadiusz, Marchlewicz Tomasz, Naszkowski Adrian, Oledziński Michał, Kapituła Łukasz, Herman Waldemar, Kubiak Krystian, Cepowski Piotr, trener: Tadeusz Blaźniak

 

skład LKS Sazan Pęczniew: Ożadowicz Patryk, Cichoń Damian, Magnuski Norbert, Ciepłoch Marek, Frisz Mateusz, Walczak Piotr, Soboń Jakub, Krzesiński Radosław, Grzegorek Bartłomiej, Leśniak Marek, trener Patryk Ożadowicz

 

skład LKS Grom Powodów: Urbaniak Wojciech, Kupis Tomasz, Antczak Kamil, Schmeichel Łukasz, Bień Sławomir, Cichy Krystian, Janicki Jakub, Czekalski Jarosław, Adamiak Dariusz, Karolak Łukasz, trener: Tomasz Kupis

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ