FC UNITED MISTRZEM XX EDYCJI Poddębickiej Ligi Halowej !!!

0
128
views

10

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakończyła się XX EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA PODDĘBIC PIOTRA SĘCZKOWSKIEGO, którą wygrała drużyna FC UNITED Łódź. Po emocjonującym spotkaniu, zwycięzcy po raz pierwszy wygrywają Poddębicką ligę,  zapisując się w historii uświetniając XX edycję. Wręczanie pucharów, medali oraz statuetek przeprowadzili Radni Gminy Poddębice: Emilia Błaszczyk, Andrzej Twardowski, Przemysław Jaszczak, którzy także ufundowali nagrody dla wyróżnionych zawodników. Dla najlepszego zawodnika ligi, nagrodę ufundował radny powiatu Poddębickiego Roman Morawski a Klub Sportowy Termy Ner Poddębice, ufundował okazały puchar który został wręczony przez kierownika Neru Kacpra Walczyka.

Sędziowie: Jarosław Cichosz, Leonard Swęderski, Dariusz Galoch

Zdjęcia: Artur Jewczak

Organizator: Stowarzyszenie OK Poddębice

 

FINAŁ

 

AA AWARIA NA BUDOWIE PODDĘBICE – FC UNITED ŁÓDŹ 4:6 (2:3)

Sobańda Szymon-2, Walczak Piotr-1, Skrobala Marcin-1 … Dębski Michał-3, Bonikowski Dominik-1, Ziemniak Damian-1, Olejniczak Marcin-1

zawodnik meczu: Olejniczak Marcin

 

skład: FC United: Matusiak Przemysław, Światłowski Jakub, Ziemniak Damian, Łabuza Tomasz, Łuczak Dawid, Dębski Michał, Bonikowski Dominik, Olejniczak Marcin, trener drużyny Dziuba Artur.

 

skład AA Awaria na Budowie: Łazarczyk Damian, Kubiak Konrad, Paczkowski Damian, Walczak Piotr, Skrobala Marcin, Leśniak Marek, Sobańda Szymon, Kuźniak Kamil, trener drużyny Strzelczyk Paweł.

 

 

mecz o III miejsce

Markbud Poddębice – PSP Poddębice 1:2 (0:1)

Dutka Jacek-1 … Tylki Maciej-2

zawodnik meczu: Tylki Maciej

 

 

mecz o V miejsce

Przyjeżdża Orkiestra Poddębice – Ekomel Poddębice 2:1 (1:0)

Jesionowski Kamil-2 … Ciepłoch Marek-1

zawodnik meczu: Jesionowski Kamil

 

 

mecz o VII miejsce

KS Mianów – Sheriff Team Łódź 5:1 (1:0)

Krasoń Kamil-3, Garbacz Łukasz-2 … Chmielecki Jarosław-1

zawodnik meczu: Garbacz Łukasz

 

 

najlepszy strzelec: Walczak Piotr 16 bramek (AA Awaria na Budowie Poddębice)

najlepszy bramkarz: Pawlak Krzysztof (PSP Poddębice)

najlepszy zawodnik: Łuczak Krzysztof (Markbud Poddębice)

drużyna Fair Play: Sheriff Team Łódź

 

tabela końcowa

1. FC UNITED Łódź

2. AA Awaria na Budowie Poddębice

3. PSP Poddębice

4. Markbud Poddębice

5. Przyjeżdża Orkiestra Poddębice

6. Ekomel Poddębice

7. KS Mianów

8. Sheriff Team Łódź

 

MISTRZOWIE PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ

I 1995/1996 OK ZIELONA PODDĘBICE HALA SZ.P.-ŁĘCZYCKA 13

II 1996/1997 OK ZIELONA PODDĘBICE HALA SZ.P.-ŁĘCZYCKA 13

III 1997/1998 OK AVANTI PODDĘBICE HALA SZ.P.-ŁĘCZYCKA 13

IV 1998/1999 SOKOŁY SARNÓW HALA SZ.P.-ŁĘCZYCKA 13

V 1999/2000 NYGUSY PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA 36

VI 2000/2001 SUPERMARKET PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA 36

VII 2001/2002 ALFA ŁĘCZYCA HALA GIM.-POLNA 36

VIII 2002/2003 KLUB ZBYSZKO WARTKOWICE HALA GIM.-POLNA 36

IX 2003/2004 NADLEŚNICTWO PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA 36

X 2004/2005 KRYSZPOL IGNACEW HALA GIM.-POLNA 36

XI 2005/2006 MATRIX PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA 36

XII 2006/2007 SUPERMARKET PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA 36

XIII 2007/2008 GWIAZDA PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA 36

XIV 2008/2009 MELISA ŁĘCZYCA HALA GIM.-POLNA 36

XV 2009/2010 MELISA ŁĘCZYCA HALA GIM.-POLNA 36

XVI 2010/2011 EXTREME PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA 36

XVII 2011/2012 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA 36

XVIII 2012/2013 LZS LUBIEŃ HALA GIM.-POLNA 36

 

XIX 2014/2015 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA PODDĘBICE HALA GIM.-POLNA36

XX 2015/2016 FC UNITED ŁÓDŹ HALA GIM.-POLNA36

 

 

 

Poprzedni artykułOstatnie typy
Następny artykułBrzoza zwycięzcą
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ