Falstart w Uniejowie

0
26
views

IMG_20160819_201703_resized_20160820_092433108

 

 

 

 

 

 

TERMY Uniejów – LKS Rosanów 0:2 (0:0)

Niestety, bardzo słaby występ zawodników z Uniejowa w pierwszym swoim meczu, sezonu piłkarskiego 2016/12017′. Przewaga gości była niepodważalna, czego efektem były tylko dwie bramki, strzelone gospodarzom tego spotkania. Nasza drużyna, musi szybko wyciągnąć wnioski z tego meczu i na kolejny, już inaczej podejść do przeciwnika.

 

pozostałe mecze:

Polonia Andrzejów 1:4 Sokół II Aleksandrów
GKS Bedlno 0:1 Włókniarz Pabianice
Włókniarz Konstantynów 2:0 Start Brzeziny
Górnik Łęczyca 4:1 Stal Głowno
PTC Pabianice 3:2 GLKS Dłutów
MKP-Boruta Zgierz 1:1 Orzeł Parzęczew
Termy Uniejów 0:2 LKS Rosanów
Zawisza II Rzgów 3:2 UKS SMS Łódź

tabela:

1 Sokół II Aleksandrów 1 3 4 1 1 0 0
2 Górnik Łęczyca 1 3 4 1 1 0 0
3 LKS Rosanów 1 3 2 0 1 0 0
4 Włókniarz Konstantynów 1 3 2 0 1 0 0
5 Włókniarz Pabianice 1 3 1 0 1 0 0
6 Zawisza II Rzgów 1 3 3 2 1 0 0
7 PTC Pabianice 1 3 3 2 1 0 0
8 Orzeł Parzęczew 1 1 1 1 0 1 0
9 MKP-Boruta Zgierz 1 1 1 1 0 1 0
10 GLKS Dłutów 1 0 2 3 0 0 1
11 UKS SMS Łódź 1 0 2 3 0 0 1
12 GKS Bedlno 1 0 0 1 0 0 1
13 Termy Uniejów 1 0 0 2 0 0 1
14 Start Brzeziny 1 0 0 2 0 0 1
15 Stal Głowno 1 0 1 4 0 0 1
16 Polonia Andrzejów 1 0 1 4 0 0 1

 

 

Zawisza Pajęczno – Termy Ner Poddębice 1:1 (1:0)

sam. Różycki Przemysław … Dynel Łukasz

36 min. czerwona kartka Retkowski Patryk

Przeciwnikiem Zawiszy był spadkowicz z III ligi drużyna Neru Poddębice.Goście przed meczem z naszą drużyną zakontraktowali dodatkowo dwóch zawodników bramkarza Szymona Gąsinskiego ,który występował na boiskach ekstraklasy oraz Marcina Zimonia(ŁKS Łódź). Mecz zakończył się remisem 1:1 i warto zaznaczyć, że był to sprawiedliwy remis.Gości od straty bramki uratowała poprzeczka po strzale Pawła Baraniaka. W meczu było kilka kontrowersji  zarówno goście jak i gospodarze mieli pretensje do sędziego o błędne decyzje.Obydwie drużyny kończyły mecz w „10” za czerwoną kartkę boisko opuścił jeszcze w pierwszej połowie (36 minuta) zawodnik gości .Natomiast w Zawiszy po dwóch żółtych boisko musiał opuścić Ariel Okrzesik. Warto na koniec podkreślić skandaliczne zachowanie trenera gości Pana Obarka ,który w bardzo niecenzuralnych słowach wyraził się o pracy arbitrów .My tylko pragniemy przypomnieć ,że równo rok temu ten sam trener ,który prowadził wówczas Widzew Łódź w meczu z nasza Zawiszą w którym to sędziowie nie uznali dwóch bramek naszej drużynie !!!! ,niczego złego w pracy sędziów nie zauważył .Panie trenerze takie małe podsumowanie „karma” zawsze wraca.

źródło: Zawisza Pajęczno

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 0:1 Omega Kleszczów
Jutrzenka Warta 2:0 Zawisza Rzgów
KS Sand Bus Kutno 1:1 GKS II Bełchatów
Zjednoczeni Stryków 1:1 Włókniarz Zelów
Andrespolia Wiśniowa Góra 2:3 Warta Działoszyn
RKS Mechanik Radomsko 0:1 Warta Sieradz
Pilica Przedbórz 2:1 Polonia Piotrków
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:1 KS Paradyż
Ceramika Opoczno 0:0 Unia Skierniewice
Zawisza Pajęczno 1:1 Termy Ner Poddębice

tabela:

 

1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 9 7 1 3 0 0
2 KS Paradyż 4 9 11 4 3 0 1
3 Omega Kleszczów 3 9 8 2 3 0 0
4 Warta Działoszyn 3 9 8 2 3 0 0
5 Warta Sieradz 3 9 6 2 3 0 0
6 Zawisza Pajęczno 3 7 8 3 2 1 0
7 Włókniarz Zelów 3 7 4 1 2 1 0
8 Termy Ner Poddębice 3 5 6 4 1 2 0
9 Jutrzenka Warta 4 4 5 9 1 1 2
10 Unia Skierniewice 3 3 2 2 0 3 0
11 Pilica Przedbórz 3 3 2 4 1 0 2
12 LKS Kwiatkowice 3 3 4 6 1 0 2
13 KS Sand Bus Kutno 3 2 4 6 0 2 1
14 GKS II Bełchatów 3 2 3 5 0 2 1
15 Zjednoczeni Stryków 3 2 4 7 0 2 1
16 Polonia Piotrków 3 1 2 4 0 1 2
17 Ceramika Opoczno 3 1 0 4 0 1 2
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 0 3 7 0 0 3
19 RKS Mechanik Radomsko 3 0 0 7 0 0 3
20 Zawisza Rzgów 3 0 1 8 0 0 3

 

 

TS Janiszewice – Pisia Zygry 1:2 (0:1)

Radosław Lisiecki-1, Piotr Walczak-1

 

pozostałe mecze:

UKS Ustków 4:3 KS Karsznice
TS Gruszczyce 3:5 Amatorzy Zapolice
LZS Rębieskie 4:4 Sokół Goszczanów
TS Janiszewice 1:2 Pisia Zygry
Unia Sieradz-Męka 2:2 Inter-Sieradz Woźniki
Złoczevia Złoczew 0:2 MULKS Łask
LKS Socha 4:1 LKS Pyszków
Tęcza Brodnia 4:0 Ostrovia Ostrówek

tabela:

1 Tęcza Brodnia 2 6 9 0 2 0 0
2 UKS Ustków 2 6 11 3 2 0 0
3 MULKS Łask 2 6 6 1 2 0 0
4 Sokół Goszczanów 2 4 9 5 1 1 0
5 Inter-Sieradz Woźniki 2 4 4 3 1 1 0
6 KS Karsznice 2 3 7 5 1 0 1
7 LKS Socha 2 3 5 5 1 0 1
8 Amatorzy Zapolice 2 3 6 8 1 0 1
9 TS Gruszczyce 2 3 7 6 1 0 1
10 Pisia Zygry 2 3 2 6 1 0 1
11 LZS Rębieskie 1 1 4 4 0 1 0
12 Unia Sieradz-Męka 2 1 3 6 0 1 1
13 Ostrowia Ostrówek 0 0 0 0 0 0 0
14 Widawia Widawa 0 0 0 0 0 0 0
15 TS Janiszewice 2 0 2 4 0 0 2
16 Ostrovia Ostrówek 1 0 0 4 0 0 1
17 Złoczevia Złoczew 2 0 1 6 0 0 2
18 LKS Pyszków 2 0 1 11 0 0 2

 

GLKS Sarnów/Dalików – Kolejarz Łódź 4:4 (0:2)

 

 

SAZAN Pęczniew – TMRF Widzew II Łódź 1:7 (1:3)

Krzeszewski Tomasz-1

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ