Ekipa Nasz Nowy Dom gościła w Uniejowie

0
55
views

Już w najbliższy czwartek, 5 listopada, telewizja Polsat wyemituje kolejny odcinek programu Nasz Nowy Dom. A w nim zobaczymy wątek uniejowski.

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” wyremontowała rodzinie mieszkanie ze Zgierza. W programie znalazł się wątek uniejowski. Na czas prac remontowych rodzina mieszkała w „ApartHoletu” w Uniejowie. Mama z córkami zwiedzała Uzdrowisko Termalne z uwzględnieniem głównych obiektów turystycznych, takich jak np. Termy.

„Nasz nowy dom” to program Telewizji Polsat, w którym widzowie śledzą, jak w ciągu sześciu dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. Odcinek nr 212, który widzowie będą mogli zobaczyć już w czwartek o godz. 20.05,  był kręcony w Zgierzu. Na jednym z tamtejszych osiedli, w bloku mieszka pani Agnieszka z córkami: Darią (17 lat) i Weroniką (14 lat). Do niedawna mieszkali tu także rodzice pani Agnieszki, którzy ciężko chorowali. Kobieta opiekowała nimi przez długi czas. Pani Agnieszka bardzo przeżyła chorobę i śmierć rodziców, sama podupadła na zdrowiu. Mieszkanie pełne jest wspomnień, ale też przesiąknięte smutkiem po stracie. Blok jest już bardzo wiekowy, instalacja elektryczna jest w fatalnym stanie, często się zapala, grozi pożarem. Okna są nieszczelne, a rury gazowe w tak złym stanie, że grozi to tragedią. Ekipa programu przybywa, by zmienić warunki życia rodziny, ale też wnieść do ich świata trochę uśmiechu.

Premiera programu– 5 listopada (czwartek) 20.05, powtórka – 8 listopada (niedziela) 17.40 na antenie telewizji Polsat. Zapraszamy!

źródło: Gmina Uniejów

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ