Efektowne zakończenie roku Neru i Sarnowa

0
21
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

LKS Ner Poddębice – GKS II Bełchatów 3:0 (1:0)

Bramki:1-0.Olaf.Okoński(35′),2-0.Rachubiński.Mariusz(75′),3-0.Rachubiński.Mariusz(90′).

NER:Sokołowicz-Ziober,Dopirała(46’Pabjańczyk’)-,Owczarek-Jurkowski,Woźniak,Rachubiński,Makowski(25′-Spychalski),Świątkiewicz(89′-Sobanda),Jarczewski-Okoński(87′-Nowak).

BEŁCHATÓW-Lenarcik-Turniak,Flis,Witasik,Szymorek-Stolarczyk.Nouri(75′-Maciejewski0,Zięba(70′-Paluszkiewicz),Nowiński(58′-Kondracki)-Flaszka,Terkovs(60′-Łabędzki).

Napomnienia(żółta.kartka):Jarczewski.Dariusz(9′),Kowalczyk.Maciej(56′)Okoński.Olaf(61′), Jurkowski.Radosław(84′)>>>Plis.Marcin(61′).

Sędzia.główny:Tomasz.Ksyta>>>asystenci:Łukasz.Siercha,Bartosz.Banasiak. (KS Łódź)

 

pozostałe mecze:

Piast Błaszki 4:7 Widok Skierniewice
Boruta Zgierz 0:1 KS Paradyż
Włókniarz Moszczenica 1:1 Warta Działoszyn
Zawisza Rzgów 3:0 Zawisza Pajęczno
Polonia Piotrków 2:0 Mechanik Radomsko
Astoria Szczerców 2:1 Orzeł Nieborów
LKS Rosanów 3:0 Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków 0:3 Pilica Przedbórz
Ner Poddębice 3:0 GKS II Bełchatów

 

tabela:

1 Zawisza Rzgów 16 41 35 13 13 2 1
2 Warta Działoszyn 16 38 32 6 12 2 2
3 Ner Poddębice 17 38 34 18 12 2 3
4 Pilica Przedbórz 16 31 34 22 10 1 5
5 Polonia Piotrków 16 28 27 17 8 4 4
6 Mechanik Radomsko 17 28 36 32 9 1 7
7 GKS II Bełchatów 16 28 30 18 9 1 6
8 Zawisza Pajęczno 16 24 31 27 7 3 6
9 KS Paradyż 17 24 30 27 8 0 9
10 Zjednoczeni Stryków 16 24 34 28 8 0 8
11 LKS Rosanów 17 22 22 35 7 1 9
12 Włókniarz Moszczenica 17 19 22 28 5 4 8
13 Włókniarz Zelów 16 19 24 35 6 1 9
14 Boruta Zgierz 16 17 24 27 4 5 7
15 Astoria Szczerców 16 15 22 32 4 3 9
16 Orzeł Nieborów 17 12 16 34 3 3 11
17 Widok Skierniewice 16 8 16 44 2 2 12
18 Piast Błaszki 16 6 14 40 1 3 12

 

 

Orzeł Parzęczew – MGLKS Termy Uniejów 3:0

Niestety MGLKS podczas dłuższej przerwy nie zrobił nic, aby poprawić swoje mankamenty. Po raz kolejny zawiodła skuteczność. W pierwszej połowie nasi napastnicy zmarnowali 2 „setki” w drugiej jeszcze przy stanie 0:0 do pustej bramki nie trafił Jesionowski, a w 70 minucie rezerwowy gospodarzy otworzył wynik spotkania, aby później w ciągu 15 minut skompletować hat-tricka. Co ważne MGLKS po raz kolejny grał w dość okrojonym składzie. Od pierwszej minuty na boisku przebywało aż 4 juniorów, a w końcówce na boisku pojawił się powracający po ciężkiej kontuzji Jacek Dutka.

źródło: MGLKS Termy Uniejów

 

pozostałe mecze:

GLKS Dłutów 3:5 Stal Głowno
Orzeł Parzęczew 3:0 Termy Uniejów
Zjednoczeni II Stryków 0:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Ostrovia Ostrowy 1:4 Sokół II Aleksandrów
LZS Justynów 3:4 KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice 1:0 PTC Pabianice
Zawisza II Rzgów 2:0 Polonia Andrzejów
Start Brzeziny 5:0 Włókniarz Konstantynów

 

tabela:

1 Włókniarz Pabianice 14 35 34 9 11 2 1
2 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 35 37 14 11 2 1
3 Stal Głowno 14 32 42 30 10 2 2
4 Orzeł Parzęczew 14 27 41 24 8 3 3
5 Start Brzeziny 14 23 38 27 7 2 5
6 Włókniarz Konstantynów 14 21 32 32 6 3 5
7 Zawisza II Rzgów 14 21 27 30 7 0 7
8 Ostrovia Ostrowy 14 18 14 25 5 3 6
9 PTC Pabianice 14 17 27 32 5 2 7
10 Sokół II Aleksandrów 14 17 32 35 5 2 7
11 Termy Uniejów 14 16 30 36 4 4 6
12 Zjednoczeni II Stryków 14 15 20 28 4 3 7
13 KKS Koluszki 14 15 27 26 4 3 7
14 GLKS Dłutów 14 14 26 30 3 5 6
15 LZS Justynów 14 11 25 33 3 2 9
16 Polonia Andrzejów 14 0 11 52 0 0 14

 

 

 Dąbrowianka Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 3:5 (1:3)

…………………………………….. Matusiak Przemysław-1

…………………………………….. Grabski Michał-1

…………………………………….. Kowalczyk Marcin-1

…………………………………….. Dominowski Damian-1

…………………………………….. sam.-1

 

pozostałe mecze:

GKS Bedlno 16:1 LKS Świnice Warckie
Magnat Sierpów 2:5 KS Kutno
Malina Piątek 3:1 Victoria Grabów
GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 3:5 LKS Sarnów
Bzura Młogoszyn 4:0 Witonianka Witonia
Krośniewianka Krośniewice 10:0 Sparta Leśmierz

 

tabela:

1 Krośniewianka Krośniewice 11 29 43 8 9 2 0
2 KS Kutno 11 25 56 17 8 1 2
3 GKS Bedlno 11 24 50 11 7 3 1
4 Bzura Młogoszyn 11 24 26 13 8 0 3
5 LKS Sarnów 11 23 25 16 7 2 2
6 Malina Piątek 11 16 22 22 5 1 5
7 Witonianka Witonia 11 13 19 40 4 1 6
8 Victoria Grabów 11 11 13 20 3 2 6
9 Magnat Sierpów 11 8 13 25 2 2 7
10 Sparta Leśmierz 11 8 10 44 2 2 7
11 LKS Świnice Warckie 11 4 12 44 1 1 9
12 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 11 4 13 42 1 1 9

 

 

Santos Czerchów – LKS Grom Powodów 4:1 (2:1)

………………………… Kita Tomasz-1

 

pozostałe mecze:

Sokół Skromnica 2:10 Kanarki Małachowice
GKS Byszew 2:1 Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Santos Czerchów 4:1 Grom Powodów
Orzeł Wróblew 5:7 LKS Cedrowice
Olimpia Oporów 2:8 Delta Śleszyn
MKS Mianów 3:1 LKS Modlna

 

tabela:

1 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 10 24 33 14 8 0 2
2 GKS Byszew 10 19 43 31 6 1 3
3 Delta Śleszyn 10 19 39 28 6 1 3
4 Santos Czerchów 10 19 32 30 6 1 3
5 MKS Mianów 10 19 40 21 6 1 3
6 LKS Cedrowice 10 16 35 33 5 1 4
7 LKS Modlna 10 13 21 24 4 1 5
8 Kanarki Małachowice 10 13 38 36 4 1 5
9 Grom Powodów 10 12 14 16 4 0 6
10 Orzeł Wróblew 10 9 30 43 3 0 7
11 Sokół Skromnica 10 7 19 59 2 1 7
12 Olimpia Oporów 10 5 22 31 1 2 7

 

 

LKS Sazan Pęczniew – MKS 2000 II Tuszyn 4:1 (2:1)

Domżał Szymon-2

Cichoń Damian-1

Magnuski Norbert-1

 

pozostałe mecze:

TMRF Widzew Łódź 3:0 LKS II Rosanów
Victoria Rąbień 2:1 Kolejarz Łódź

 

tabela:

1 TMRF Widzew Łódź 7 18 20 6 6 0 1
2 Sazan Pęczniew 7 14 25 16 4 2 1
3 Victoria Rąbień 7 13 12 7 4 1 2
4 MKS II Tuszyn 7 9 12 13 3 0 4
5 Kolejarz Łódź 7 9 14 20 3 0 4
6 Victoria Łódź 7 7 12 16 2 1 4
7 LKS II Rosanów 7 6 12 26 2 0 5
8 Hetman Łódź 7 6 17 20 2 0 5

 

 

 

 

Poprzedni artykułGrupa Sazana szczuplejsza …
Następny artykułReaktywacja PLH
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ