Młodzi z Neru walczyli …

0
178
views

Ner juniorzy

 

 

 

Boruta Zgierz wygrał turniej Laktoza Cup 2015 dla rocznika 2000 i młodszych z okazji 60-lecia GLKS Laktoza Łyszkowice. W finale młodzi zgierzanie pokonali Olimpię Chąśno 2:1. Na najniższym stopniu podium stanęli gospodarze imprezy – Laktoza Łyszkowice. Sponsorem technicznym był Tomadex, właściciel marki Keeza, a patronat medialny sprawował nasz portal.

Najlepszym strzelcem z pięcioma bramkami został Szymon Płuszka z Olimpii Chąśno. Najlepszym bramkarzem wybrany został Daniel Łuczywek z Laktozy Łyszkowice, a zawodnikiem Szymon Sołtysiński z Boruty Zgierz.

FAZA GRUPOWA

Grupa A
Laktoza Łyszkowice – Witonianka Witonia 1:0 
(Michał Wawrzyńczak)
Pogoń Bełchów – Ner Poddębice 1:1 karne: 2:1
(Michał Pierzankowski – Adrian Zaborowski)
Witonianka Witonia – Ner Poddębice 0:2
(Włodzimierz Nowak 2)
Laktoza Łyszkowice – Pogoń Bełchów 1:0
(Szymon Kuciński)
Pogoń Bełchów – Witonianka Witonia 1:2
(Michał Pierzankowski – Dawid Przybysz 2)
Ner Poddębice – Laktoza Łyszkowice 1:1 karne: 3:2
(Włodzimierz Nowak – Wiktor Pietraszewski)

Tabela
1. Laktoza Łyszkowice 3 6pkt 3:1
2. Ner Poddębice 3 5 4:2
3. Witonianka Witonia 3 3 2:4
4. Pogoń Bełchów 3 2 2:4

Grupa B
Pelikan Łowicz – GKS Bedlno 1:3
(Mateusz Sekuła – Michał Stępczyński, Szczepan Kacprzak, Adrian Pietrzak)
Olimpia Chąśno – Boruta Zgierz 0:1
(Szymon Sołtysiński)
GKS Bedlno – Boruta Zgierz 0:0 karne: 2:3
Pelikan Łowicz – Olimpia Chąśno 2:3
(Hubert Matyjas, Mateusz Sekuła – Jakub Gać 2, Szymon Płuszka)
Olimpia Chąśno – GKS Bedlno 3:1
(Szymon Płoszka, Przemysław Matuszewski, Filip Myszewski – Szczepan Kacprzak)
Boruta Zgierz – Pelikan Łowicz 4:3
(Bartek Połomski 2, Szymon Sołtysiński, Jakub Amsolik – Jakub Lis, Mateusz Sekuła, Jan Sejda)

Tabela
1. Boruta Zgierz 3 8pkt 5:3
2. Olimpia Chąśno 3 6 6:4
3. GKS Bedlno 3 3 4:4
4. Pelikan Łowicz 3 0 6:10

FAZA PUCHAROWA

Półfinały
Laktoza Łyszkowice – Olimpia Chąśno 2:4
(Michał Wawrzyńczak, Wiktor Pietraszewski – Szymon Płuszka 2, Przemysław Matuszewski, samobójcza)
Boruta Zgierz – Ner Poddębice 2:1
(Dominik Kaczuk, Szymon Sołtysiński – Włodzimierz Nowak)

O miejsca 7-8
Pogoń Bełchów – Pelikan Łowicz 1:2
(Michał Pierzankowski – Jan Sejdak 2)

O miejsca 5-6
Witonianka Witonia – GKS Bedlno 2:0
(Dawid Przybysz, Jakub Załuga)

O 3 miejsce
Laktoza Łyszkowice – Ner Poddębice 4:0
(Wiktor Pietraszewski, Michał Wawrzyńczak 2, Krystian Kruk)

Finał
Boruta Zgierz – Olimpia Chąśno 2:1
(Dominik Kaczuk, Szymon Sołtysiński – Szymon Płuszka)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Boruta Zgierz
2. Olimpia Chąśno
3. Laktoza Łyszkowice
4. Ner Poddębice
5. Witonianka Witonia
6. GKS Bedlno
7. Pelikan Łowicz
8. Pogoń Bełchów

SKŁADY

Laktoza Łyszkowice: Daniel Łuczywek, Dawid Skowronek, Kacper Pryk, Wiktor Pietraszewski, Patryk Łuczywek, Mateusz Kamiński, Michał Wawrzyńczak, Eryk Lebioda, Szymon Kuciński, Krystian Kruk, Łukasz Wilk, Jakub Krajewski, trener: Jarosław Walczak.

GKS Bedlno: Maciej Jackowski, Adrian Pietrzak, Damian Pietrzak, Karol Kowalski, Patryk Cybulski, Bartosz Baranowski, Szczepan Kacprzak, Michał Stępczyński, Bartosz Grzelak, trener: Kamil Gałązka.

Witonianka Witonia: Hubert Kaźmierczak, Jan Peda, Patryk Matusiak, Sebastian Załuga, Jakub Załuga, Dawid Przybysz, Adam Olejniczak, trener: Michał Włodarczyk.

Pogoń Bełchów: Mateusz Multan, Filip Podkoński, Mateusz Bylewski, Michał Antczak, Patryk Ciećwierz, Dariusz Bystroński, Dawid Kędziora, Krystian Sokołowski, Eryk Bartosik, Patryk Stań, Filip Rutkowski, Michał Pierzankowski, trener: Mariusz Multan.

Ner Poddębice: Bartosz Płusa, Włodzimierz Nowak, Damian Tomaszewski, Adam Kisiel, Adrian Zborowski, Damian Kubiak, Adam Kapituła, trener: Adam Cichoń.

Olimpia Chąśno: Szymon Płuszka, Gabriel Myszewski, Tomasz Budzeń, Jakub Gać, Mateusz Gać, Przemysław Matuszewski, Szymon Szaleniec, Kamil Wróbel, Paweł Burzyński, Mateusz Sierota, Jakub Brzozowski, Rafał Machała, trener: Jarosław Burzykowski.

Boruta Zgierz: Hubert Szaliński, Szymon Sołtysiński, Hubert Łazuchniewicz, Dominik Kaczuk, Bartek Połomski, Jakub Amsolik, trener: Zbieniew Zawodnik

Pelikan Łowicz: Hubert Duda, Jan Sejdak, Krystian Białas, Jakub Lis, Miłosz Kępka, Hubert Matyjas, Mateusz Sekuła, Olaf Andrzejewski, trener: Paweł Kutkowski.

 

Laktoza Cup 2015 plażówka 2Laktoza Cup 2015 plażówka 4Laktoza Cup 2015 plażówka 5Laktoza Cup 2015 plażówka 6Laktoza Cup 2015 plażówka 7Laktoza Cup 2015 plażówka 8Laktoza Cup 2015 plażówka 9Laktoza Cup 2015 plażówka 10Laktoza Cup 2015 plażówka 11Laktoza Cup 2015 plażówka 12Laktoza Cup 2015 plażówka 13Laktoza Cup 2015 plażówka 14Laktoza Cup 2015 plażówka 15Laktoza Cup 2015 plażówka 16Laktoza Cup 2015 plażówka 17Laktoza Cup 2015 plażówka 18Laktoza Cup 2015 plażówka 19Laktoza Cup 2015 plażówka 20Laktoza Cup 2015 plażówka 21Laktoza Cup 2015 plażówka 22Laktoza Cup 2015 plażówka 23Laktoza Cup 2015 plażówka 24Laktoza Cup 2015 plażówka 25Laktoza Cup 2015 plażówka 26Laktoza Cup 2015 plażówka 27Laktoza Cup 2015 plażówka 28Laktoza Cup 2015 plażówka 29Laktoza Cup 2015 plażówka 30Laktoza Cup 2015 plażówka 31Laktoza Cup 2015 plażówka 32Laktoza Cup 2015 plażówka 33Laktoza Cup 2015 plażówka 34Laktoza Cup 2015 plażówka 35Laktoza Cup 2015 plażówka 36Laktoza Cup 2015 plażówka 37Laktoza Cup 2015 plażówka 38Laktoza Cup 2015 plażówka 39Laktoza Cup 2015 plażówka 40Laktoza Cup 2015 plażówka 41Laktoza Cup 2015 plażówka 42Laktoza Cup 2015 plażówka 43Laktoza Cup 2015 plażówka 44Laktoza Cup 2015 plażówka 45Laktoza Cup 2015 plażówka 46Laktoza Cup 2015 plażówka 47Laktoza Cup 2015 plażówka 48Laktoza Cup 2015 plażówka 49Laktoza Cup 2015 plażówka 50Laktoza Cup 2015 plażówka 51Laktoza Cup 2015 plażówka 52Laktoza Cup 2015 plażówka 54Laktoza Cup 2015 plażówka 55Laktoza Cup 2015 plażówka 56Laktoza Cup 2015 plażówka 57Laktoza Cup 2015 plażówka 58Laktoza Cup 2015 plażówka 59Laktoza Cup 2015 plażówka 60Laktoza Cup 2015 plażówka 61Laktoza Cup 2015 plażówka 53

ZOSTAW ODPOWIEDŹ