Derby dla Poddębic

0
27
views

 

 

 

 

Stal Niewiadów – Termy Ner Poddębice 3:1 (1:0)

… Dynel Łukasz

 

pozostałe mecze:

GKS II Bełchatów 0:5 MKP-Boruta Zgierz
KS Sand Bus Kutno 5:0 Omega Kleszczów
Unia Skierniewice 5:0 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:8 Pilica Przedbórz
Warta Działoszyn 1:0 Zawisza Pajęczno
Stal Niewiadów 3:1 Termy Ner Poddębice
KS Paradyż 2:0 Pelikan II Łowicz
Zjednoczeni Stryków 1:1 Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice -:- Włókniarz Zelów

tabela:

1 Unia Skierniewice 14 38 52 5 12 2 0
2 Termy Ner Poddębice 14 31 31 16 10 1 3
3 Warta Działoszyn 14 29 28 15 9 2 3
4 KS Paradyż 14 25 31 16 8 1 5
5 LKS Kwiatkowice 13 25 36 11 7 4 2
6 Zjednoczeni Stryków 14 23 35 13 7 2 5
7 KS Sand Bus Kutno 14 22 25 17 7 1 6
8 Włókniarz Zelów 13 22 23 19 7 1 5
9 MKP-Boruta Zgierz 14 22 37 27 7 1 6
10 Omega Kleszczów 14 21 28 31 6 3 5
11 Pelikan II Łowicz 14 20 28 17 6 2 6
12 Orkan Buczek 14 19 31 26 5 4 5
13 Stal Niewiadów 14 18 25 18 5 3 6
14 Ceramika Opoczno 14 15 12 25 4 3 7
15 GKS II Bełchatów 14 14 31 38 4 2 8
16 Pilica Przedbórz 14 9 20 38 2 3 9
17 Zawisza Pajęczno 14 4 6 53 1 1 12
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 14 0 3 97 0 0 14

 

 

UKS SMS Łódź – Termy Uniejów 1:2 (1:1)

Ciepłucha Łukasz (25′) … Cieślak Łukasz (43′, 65′)

 

Włókniarz Pabianice – GLKS Sarnów/Dalików 5:1 (1:0)

… Kubiak Konrad (72′)

 

pozostałe mecze:

RTS II Widzew Łódź 3:1 PTC Pabianice
UKS SMS Łódź 1:2 Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0 ŁKS II Łódź
Stal Głowno 3:0 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 6:2 GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów 0:0 Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice 5:1 GLKS Sarnów/Dalików
Zawisza Rzgów 4:0 Sokół II Aleksandrów

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 13 37 48 7 12 1 0
2 Zawisza Rzgów 13 31 49 16 10 1 2
3 LKS Rosanów 13 30 37 17 10 0 3
4 Górnik Łęczyca 13 27 43 26 8 3 2
5 Stal Głowno 13 27 38 17 9 0 4
6 Sokół II Aleksandrów 13 20 26 31 6 2 5
7 RTS II Widzew Łódź 13 18 28 20 5 3 5
8 PTC Pabianice 13 18 37 26 6 0 7
9 Termy Uniejów 13 13 21 29 4 1 8
10 ŁKS II Łódź 13 13 25 37 4 1 8
11 GLKS Sarnów/Dalików 13 12 24 37 3 3 7
12 Włókniarz Pabianice 12 11 15 28 3 2 7
13 UKS SMS Łódź 12 11 16 31 3 2 7
14 GKS Bedlno 13 11 24 58 3 2 8
15 Orzeł Parzęczew 13 9 18 38 2 3 8
16 Włókniarz Konstantynów 13 8 16 47 2 2 9

 

 

Rokita Rokitnica – Pisia Zygry 3:3 (1:0)

Marczak Kamil (12′, 58′), Sroka Jakub (55′) … Waligórski Radosław (65′, 85′), Biernat Patryk (47′)

 

pozostałe mecze:

LKS Socha 1:8 LKS Pyszków
LKS Kalinowa 4:2 Unia Sieradz-Męka
Amatorzy Zapolice 1:1 Pamapol-Hetman Rusiec
Rokita Rokitnica 3:3 Pisia Zygry
Victoria Szadek 2:3 Sokół Goszczanów
LGKS Charłupia Mała -:- Inter-Sieradz Woźniki
LZS Rębieskie -:- UKS Ustków
Tęcza Brodnia -:- TS Janiszewice

tabela:

1 Tęcza Brodnia 11 31 71 7 10 1 0
2 TS Janiszewice 11 28 35 14 9 1 1
3 LZS Rębieskie 11 25 47 23 8 1 2
4 Rokita Rokitnica 12 21 29 20 6 3 3
5 Sokół Goszczanów 12 20 46 21 6 2 4
6 Pisia Zygry 12 20 43 44 6 2 4
7 Pamapol-Hetman Rusiec 12 19 36 30 5 4 3
8 UKS Ustków 11 17 37 34 5 2 4
9 Unia Sieradz-Męka 12 15 28 43 5 0 7
10 LGKS Charłupia Mała 11 14 29 28 4 2 5
11 LKS Kalinowa 12 14 25 38 4 2 6
12 LKS Pyszków 12 13 25 42 4 1 7
13 Victoria Szadek 12 11 19 26 3 2 7
14 Inter-Sieradz Woźniki 11 10 19 34 3 1 7
15 Amatorzy Zapolice 12 8 19 39 2 2 8
16 LKS Socha 12 0 7 72 0 0 12

 

 

Grom Powodów – Termy Ner II Poddębice 0:4 (0:3)

Chmielecki Sebastian-2, Nowak Włodzimierz, Malinowski Patryk.

 

pozostałe mecze:

Orlik Sobień 0:1 Orzeł Wróblew
Grom Powodów 0:4 Ner II Poddębice
Orzeł Kazimierz 9:1 LKS Dąbrówka
KAS Konstantynów 13:0 Sokół Lutomiersk
Kanarki Małachowice -:- Start Szczawin
LKS Modlna -:- Santos Czerchów

tabela:

1 Ner II Poddębice 9 23 57 15 7 2 0
2 KAS Konstantynów 9 22 58 12 7 1 1
3 Orzeł Kazimierz 9 19 50 31 6 1 2
4 Santos Czerchów 8 16 25 27 5 1 2
5 Kanarki Małachowice 8 15 27 29 5 0 3
6 LKS Dąbrówka 9 15 21 30 5 0 4
7 Orzeł Wróblew 9 15 38 25 4 3 2
8 Orlik Sobień 8 9 25 36 3 0 5
9 LKS Modlna 8 7 24 35 2 1 5
10 Grom Powodów 8 4 12 30 1 1 6
11 Start Szczawin 8 3 16 43 1 0 7
12 Sokół Lutomiersk 9 0 6 46 0 0 9

 

 

KS Żychlin – Sazan Pęczniew 0:0

 

pozostałe mecze:

LKS Gieczno 1:0 Sokół Popów
Iskra Góra św. Małgorzaty 1:13 GKS Byszew
KP Byszewy 1:3 Struga Dobieszków
Błękitni Ciosny 8:7 Olimpia Oporów
KS Żychlin 0:0 Sazan Pęczniew
KS OSP Iskra Głowno -:- Expom Krośniewianka

tabela:

1 KS OSP Iskra Głowno 8 24 23 6 8 0 0
2 Sazan Pęczniew 9 22 38 14 7 1 1
3 Struga Dobieszków 9 18 41 13 6 0 3
4 Expom Krośniewianka 8 16 15 12 5 1 2
5 Sokół Popów 9 15 26 18 5 0 4
6 KS Żychlin 9 13 26 17 4 1 4
7 GKS Byszew 9 12 32 26 4 0 5
8 Błękitni Ciosny 9 9 21 40 3 0 6
9 KP Byszewy 9 7 21 20 2 1 6
10 Olimpia Oporów 9 7 18 43 2 1 6
11 LKS Gieczno 9 7 13 35 2 1 6
12 Iskra Góra św. Małgorzaty 9 6 13 43 2 0 7

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ