Czas na … LIGĘ !!!

0
10
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

IV liga

 

08 sierpnia (piątek) . godz. 19:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice – Pilica Przedbórz

obsada sędziowska: Ślęzak WS Sieradz

 

 

kadra drużyny LKS Ner Poddębice

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. żółta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Marciniak Maciej bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Sokołowicz Michał bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Michalak Mateusz bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Czekalski Robert obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Owczarek Jakub obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Pałczyński Łukasz obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Stajewski Maciej obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Kowalczyk Maciej obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Dopierała Marcin obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Makowski Jakub pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Woźniak Krzysztof pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Pabjańczyk Joachim pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Jarczewski Dariusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Pietrzak Mateusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Rachubiński Mariusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Świątkiewicz Igor pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Spychalski Mateusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Jurkowski Radosław pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Sobańda Szymon napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Ziober Witold napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Szmytka Damian napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Michalski Piotr napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

 

 

pozostałe mecze:

19:00 – Ner Poddębice – Pilica Przedbórz – Ślęzak WS Sieradz
(sobota – 9 sierpnia)
16:00 – LKS Rosanów – Boruta Zgierz – Dolny WS Łódź
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Włókniarz Zelów – Michalak WS Skierniewice
17:30 – Astoria Szczerców – Widok Skierniewice – Majkowski WS Sieradz
18:00 – Polonia Piotrków – GKS II Bełchatów – Ksyta WS Łódź
18:00 – Warta Działoszyn – Mechanik Radomsko – Radkiewicz WS Łódź
(niedziela – 10 sierpnia)
16:00 – Włókniarz Moszczenica – Zawisza Pajęczno – Milczarek WS Skierniewice
17:00 – Orzeł Nieborów – Zawisza Rzgów – Dzwonkowski WS Piotrków
17:00 – Piast Błaszki – KS Paradyż – Malec WS Łódź

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ