Czas na ćwierćfinały

0
26
views

DSCN0605

 

 

 

 

 

 

 

Poddębicka Liga Tenisa Ziemnego, wkroczyła w fazę ćwierćfinałową. Po rozegraniu 45 spotkań, zbliżamy się do zakończenia tej pierwszej edycji. Niestety, nie rozegrane zostały wszystkie mecze w fazie zasadniczej, ale ustalenia na zebraniu organizacyjnym, były takie, że koniec rozgrywek ma być z końcem lipca tego roku. W sobotę i niedzielę, zostaną rozegrane mecze ćwierćfinałowe w których nie wystąpią dwaj zawodnicy. Zajmujący siódmą pozycję Tomasz Buda, niestety jest poza granicami naszego kraju i nie ma możliwości rozegrania meczu z tego powodu na jego miejsce awansuje Dariusz Galoch, który rozegra mecz z zawodnikiem z drugiej pozycji a więc z Szymonem Manią. Maciej Maciejewski, który zajmuje ósme miejsce, niestety odniósł kontuzję, która uniemożliwiła mu dokończenie ligi i w jego miejsce wskakuje Maciej Słaboń a to dlatego że Arkadiusz Stajewski, który był pierwszy do tego awansu, jest także kontuzjowany. Jak widzimy, pierwsza edycja rozgrywana jest z wieloma problemami, ale zawsze pierwszy raz jest trudny i mamy nadzieję, że ostatnie już mecze tej edycji, dostarczą nam wiele emocji.

 

 

I Edycja Poddębickiej Ligi Tenisa Ziemnego 2016′

 

Dominowski Damian – Kardaś Andrzej 2:1 (1:6 7:5 7:5)

 

Mania Szymon – Dominowski Damian 2:0 (7:5 7:5)

 

Misiak Łukasz – Buda Tomasz 2:0 (6:4 7:5)

 

Twardowski Dariusz – Dominowski Damian 2:0 (6:4 6:3)

 

Misiak Łukasz – Maciejewski Maciej 2:0 (6:3 6:3)

 

Stajewski Arkadiusz – Mania Szymon 2:1 (6:4 2:6 6:4)

 

Maciejewski Maciej – Stajewski Arkadiusz 2:0 (6:1 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Twardowski Dariusz 2:1 (6:7 6:0 6:1)

 

Stajewski Arkadiusz – Dominowski Damian 2:1 (6:3 1:6 6:4)

 

Dominowski Damian – Misiak Łukasz 2:0 (6:3 6:3)

 

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (4:6 6:4 6:0)

 

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:1 (6:2 2:6 6:4)

 

Misiak Łukasz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 6:4)

 

Mania Szymon – Buda Tomasz 2:0 (6:2 6:1)

 

Misiak Łukasz – Jesionowski Kamil 2:0 (6:3 6:3)

 

Maciejewski Maciej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:0 6:1)

 

Ciałkowski Łukasz – Buda Tomasz 2:0 (6:3 6:4)

 

Ciałkowski Łukasz – Mania Szymon 2:1 (7:6 6:7 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:0)

 

Mania Szymon – Jesionowski Kamil 2:0 (6:0 6:4)

 

Ciałkowski Łukasz – Stajewski Arkadiusz 2:0 (6:3 6:0)

 

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

 

Twardowski Dariusz – Buda Tomasz 2:0 (6:1 6:3)

 

Mania Szymon – Maciejewski Maciej 2:1 (6:3 2:6 6:1)

 

Maciejewski Maciej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:3)

 

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:6 6:4)

 

Buda Tomasz – Słaboń Maciej 2:0 (6:2 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:0)

 

Ciałkowski Łukasz – Dominowski Damian 2:0 (6:4 6:3)

 

Dominowski Damian – Buda Tomasz 2:0 ( 7:5 6:2)

 

Jesionowski Kamil – Buda Tomasz 2:0 (4:6 6:0 6:1)

 

Dominowski Damian – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:3)

 

Dominowski Damian – Jesionowski Kamil 2:0 (6:3 6:1)

 

Misiak Łukasz – Stajewski Arkadiusz 2:0 (6:3 6:4)

 

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:1 6:1)

 

Misiak Łukasz – Słaboń Maciej 2:0 (6:3 6:4)

 

Twardowski Dariusz – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:1)

 

Twardowski Dariusz – Słaboń Maciej 2:0 (7:6 6:1)

 

Ciałkowski Łukasz – Słaboń Maciej 2:0 (6:2 6:4)

 

Mania Szymon – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

 

Misiak Łukasz – Galoch Dariusz 2:0 (6:0 6:2)

 

Buda Tomasz – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:4)

 

Kardaś Andrzej – Mania Szymon 2:1 (6:3 3:6 7:5)

 

Galoch Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 7:5)

 

Kardaś Andrzej – Słaboń Maciej 2:0 (6:1 6:1)

 

 

 

 

 

 

tabela:

1. Misiak Łukasz . 11 . 25 . 14:8 (122:100)

2. Mania Szymon . 10 . 21 . 17:9 (138:99)

3. Twardowski Dariusz . 9 . 20 . 14:7 (99:96)

4. Ciałkowski Łukasz . 10 . 19 . 10:11 (98:101)

5. Dominowski Damian . 9 . 18 . 11:9 (101:90)

6. Kardaś Andrzej . 7 . 17 . 13:4 (98:43)

7. Buda Tomasz .  8 . 12 . 5:12 (61:88)

8. Maciejewski Maciej . 5 . 11 . 7:4 (52:36)

9. Galoch Dariusz . 6 . 8 . 2:10 (32:67)

10. Stajewski Arkadiusz . 5 . 7 . 4:8 (41:63)

11. Słaboń Maciej . 6 . 6 . 0:12 (28:72)

12. Jesionowski Kamil . 4 . 5 . 2:7 (30:43)

 

 

Punktacja:

wygrana 2:0 – 3 pkt.

wygrana 2:1 – 2 pkt.

rozegrany ale przegrany mecz – 1 pkt.

wygrana walkowerem – 3 pkt.

przegrana walkowerem – 0 pkt.

 

 

MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE

 

mecz nr. 1 SOBOTA 23 LIPCA GODZ. 15:00 BYCZYNA

Misiak Łukasz (1) – Maciej Słaboń (11)

 

mecz nr. 2 SOBOTA 23 LIPCA GODZ. 16:30 BYCZYNA

Mania Szymon (2) – Galoch Dariusz (9)

 

mecz nr. 4 SOBOTA 23 LIPCA GODZ. 18:00 BYCZYNA

Ciałkowski Łukasz (4) – Dominowski Damian (5)

 

mecz nr. 3 NIEDZIELA 24 LIPCA GODZ. 11:00 BYCZYNA

Twardowski Dariusz (3) – Kardaś Andrzej (6)

 

 

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE WTOREK 26 LIPCA

zwycięzca meczu nr. 1 – zwycięzca meczu nr. 4

zwycięzca meczu nr. 2 – zwycięzca meczu nr. 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ