Ćwierćfinały tuż tuż

0
23
views

DSCN0605

 

 

 

 

 

II EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO zbliża się do końca, za nami ostatnie mecze fazy grupowej. Pierwsza ósemka wydaje się, że już jest wyłoniona, pozostaje tylko pytanie, jak ona się ułoży przed ćwierćfinałami, gdzie 1 zagra z 8, 2-7, 3-6, 4-5. W tabeli decydują na pierwszym miejscu oczywiście punkty, następnie ilość rozegranych meczów i różnica w gemach. Ostatni mecz w fazie grupowej, może się odbyć 17 listopada, to jest termin, po którym zostaną oficjalnie utworzone pary ćwierćfinałowe.

 

Planowany termin meczów ćwierćfinałowych:

19 listopad (sobota)

godz. 12:00 (1-8)

godz. 14:00 (2:7)

20 listopad (niedziela)

godz. 12:00 (3-6)

godz. 14:00 (4-5)

 

 

Dotychczas rozegrane mecze: 

 

Misiak Łukasz – Dominowski Damian 2:0 (7:5  6:4)

 

Misiak Łukasz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:6)

 

Misiak Łukasz – Maciej Słaboń 2:0 (6:4 6:0)

 

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:2)

 

Twardowski Dariusz – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:2)

 

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:1 (6:1 6:7 6:3)

 

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:0 (6:1 6:4)

 

Twardowski Dariusz – Dominowski Damian 2:1 (6:3 6:7 6:3)

 

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:4)

 

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:4)

 

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:6 7:5)

 

Bartosik Jacek – Olczyk Robert 2:0 (6:0 6:2)

 

Dominowski Damian – Olczyk Robert 2:1 ( 3:6 6:4 6:1)

 

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:2)

 

Bartosik Jacek – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

 

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:1)

 

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:0 (6:4 7:6)

 

Bartosik Jacek – Twardowski Dariusz 2:1 (6:3 4:6 6:4)

 

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:1 (4:6 6:4 6:4)

 

Bartosik Jacek – Misiak Łukasz 2:0 (6:2 6:0)

 

Mania Szymon – Jesionowski Kamil 2:0 (6:2 6:1)

 

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 6:0)

 

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:1 (4:6 6:1 6:3)

 

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 6:7 6:3)

 

Misiak Łukasz – Ciałkowski Łukasz 2:1 ( 4:6 6:3 6:4)

 

Misiak Łukasz – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

 

Dominowski Damian – Jesionowski Kamil 2:0 (6:0 6:1)

 

Dominowski Damian – Galoch Dariusz 2:1 (3:6 6:3 6:3)

 

Ciałkowski Łukasz – Mania Szymon 2:1 (5:7 6:1 6:4)

 

Galoch Dariusz – Olczyk Robert 2:0 (7:6 6:2) !

 

Jesionowski Kamil – Misiak Łukasz 2:1 (6:1 2:6 6:3) !

 

Jeziorski Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:3)

 

Ciałkowski Łukasz – Jesionowski Kamil 2:1 (5:7 6:1 6:1)

 

Ciałkowski Łukasz – Bienias Grzegorz 2:1 (6:3 2:6 7:6)

 

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:4 6:0)

 

Twardowski Dariusz – Słaboń Maciej 2:0 (6:2 6:2)

 

 

tabela:

1. Bartosik Jacek . 8 . 23 . 100:32

2. Dominowski Damian . 10 . 19 . 123:97

3. Misiak Łukasz . 9 . 16 . 91:84

4. Twardowski Dariusz . 8 . 14 . 103:92

5. Mania Szymon . 7 . 10 . 83:69

6. Ciałkowski Łukasz . 8 . 8 . 90:104

7. Jeziorski Andrzej . 5 . 8 . 57:47

8. Bienias Grzegorz . 4 . 7 . 46:43

9. Galoch Dariusz . 7 . 4 . 43:83

10. Jesionowski Kamil . 4 . 3 . 27:51

11. Maciejewski Maciej . 2 . 3 . 15:16

12. Olczyk Robert . 3 . 1 . 36:25

13. Słaboń Maciej . 3 . 0 . 9:36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ