Bieg Zwycięstwa po raz 31

0
134
views

bieg zwycięstwa

 

 

 

 

445 zawodników i zawodniczek ukończyło XXXI Bieg Zwycięstwa. Organizatorami zawodów byli: Burmistrz Poddębic, LKS Ner Poddębice, Zrzeszenie LZS w Poddębicach, Zarząd Wojewódzki Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Łodzi.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE INTELEKTUALNIE: dystans 700 m
KOBIETY:
1. Dagmara   Berczyńska (Czepów)
2. Monika Pietrzak (Poddębice)
3. Iwona   Wolska (Poddębice)

MĘŻCZYŹNI:
1. Damian   Berczyński (Czepów)
2. Piotr Zając (Poddębice)
3. Andrzej  Sobczak (Poddębice)
Startowało  8  osób.

OSOBY  NIEPEŁNOSPRAWNE  RUCHOWO: dystans  : 700 m         1.      Jan    Ignasiak                             Sieradz Startował  1  zawodnik·         DZIEWCZETA   ROCZNIK  2006  I  MŁODSZE                       dystans  700 m           1.      Hanna   Markiewicz                    SP 1 Poddębice 2.      Marika   Sobolak                         SP 1 Poddębice 3.      Natalia   Maciaszczyk                  SP Niemysłów 4.      Julia   Kramarczyk                      SP Bałdrzychów 5.      Zuzanna   Krzemińska                 SP 1 Poddębice 6.      Amelia   Matusiak                        SP 1 Poddębice Startowało  19  dziewcząt·         CHŁOPCY   ROCZNIK  2006  I  MŁODSI                                  dystans  : 700 m         1.      Jakub    Ciepłucha                       SP  1 Poddębice 2.      Kacper   Jaśczak                          SP  1 Poddębice 3.      Dawid   Wikłacz                           SP  Niemysłów    4.      Franciszek   Chołys                     SP  Bałdrzychów  5.      Szymon    Rojkowski                    SP  Niemysłów6.      Szymon  Grzeszkiewcz                 SP  1  Poddębice       Startowało  40  chłopców·         DZIEWCZĘTA   ROCZNIK  2004 – 2005                                    dystans  : 800 m         1.      Marta  Mirowska                         SP 1  Łódź 2.      Natalia  Przybyła                         SP Domaniew 3.      Roksana   Opas                           SP  Dalików 4.      Joanna  Trojanowska                  SP  Wartowice5.      Julia  Boczkowska                       SP 1 Poddębice 6.      Aleksandra  Leśkiewicz                SP Dalików    Startowało  43  dziewczynki ·         CHŁOPCY   ROCZNIK  2004 – 2005                                           dystans   800 m          1.      Jakub   Cieślikowski                    PSP   Porczyny  2.      Jakub   Warpas                            SP  1  Poddębice  3.      Kacper   Warzywniak                  SP  1  Poddębice  4.      Jan  Pabich                                  SP  1  Poddębice  5.      Mateusz  Szymczak                      SP  Domaniew  6.      Kamil   Woźniak                          SP  1  Poddębice                          Startowało  55  chłopców     ·         DZIEWCZĘTA   ROCZNIK  2002 – 2003                                                dystans :  1.000 m1.      Aniela   Szewczyk                         SP  Wojsławice2.      Michalina  Szewczyk                    SP  Wojsławice 3.      Kamila  Kwiecień                        SP 1 Poddębice 4.      Milena  Przycka                           SP  Bałdrzychów 5.      Weronika  Torzewska                  PSP Porczyny6.      Magdalena  Kopińska                  SP  1  PoddębiceStartowało  58  dziewcząt  ·         CHŁOPCY    ROCZNIK  2002 – 2003                                          dystans : 1.000 m 1.      Piotr  Kejnich                              SP  Wartkowice2.      Patryk  Dąbrowski                       SP 1 Poddębice 3.      Hubert  Brzeziński                       SP  Bałdrzychów  4.      Bartłomiej  Szlachta                     SP 1 Poddębice  5.      Maciej  Jabłoński                         SP  Domaniew 6.      Kamil  Kędzia                              SP 1 Poddębice  Startowało  69  chłopców  ·         DZIEWCZETA   ROCZNIK 1999 – 2001  GIMNAZJUM          dystans : 3.000 m 1.      Marta   Czechowicz                     G. Poddębice 2.      Natalia   Wolska                          G. Dalików 3.      Natalia   Pisera                            G. Domaniew 4.      Klaudia  Andrzejczak                   G  Dalików 5.      Sylwia  Gąsińska                         G. Wartkowice 6.      Sylwia  Kopińska                         G. Poddębice Ukończyło  38  zawodniczek  ·         CHŁOPCY   ROCZNIK  1999 – 2001    GIMNAZJUM               dystans : 3.000 m1.      Wiktor   Kuklewicz                       G. Poddębice 2.      Michał  Cieślikowski                    G. Poddębice 3.      Adrian  Brzeziński                        G. Poddębice 4.      Michał   Czechowicz                    G. Poddębice 5.      Świerczyński  Adrian                   G. Poddębice 6.      Sikorski   Mateusz                        G. Dalików Ukończyło  70   zawodników  \·         DZIEWCZĘTA   ROCZNIK  1996 – 1998             SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE  dystans : 5.500m 1.      Klaudia  Chmielecka                   LO  Poddębice 2.      Sandra  Aleksandrzak                  LO  Poddębice 3.      Angelika  Filanowska                  LO  Poddębice 4.      Paulina  Lesiewicz                       LO  Poddębice  5.      Aleksandra  Staszek                     LO  Poddębice 6.      Klaudia  Siekacz                          LO  Poddębice  Ukończyło  18  zawodniczek        ·         CHŁOPCY   ROCZNIK  1996 – 1998   SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE   dystans : 5.500 m 1.      Witold   Bąk                                 III  LO  Łódź 2.      Piotr  Pietrasiak                           ZSR CKU  Wojsławice 3.      Jarosław  Wyrzkowski                 ZSCKR   Widzew 4.      Tomasz  Ignaczak                        LO  Poddębice 5.      Wiktor  Napieraj                          LO  Poddębice 6.      Artur  Andrzejczak                       ZSP  Poddębice Ukończyło  14  zawodników  ·         KATEGORIA  OPEN   KOBIETY    1.      Ewelina  Ławniczak                     Poddębice 2.      Biernasiak  Paulina                     Poddębice 3.      Marta  Kozanecka                       Uniejów  ·         KATEGORIA  OPEN  MĘŻCZYŹNI   1.      Krzysztof  Krygier                        Uniejów 2.      Damian  Berczyński                     Uniejów 3.      Mariusz  Krawczyk                      4.      Tadeusz  Blaźniak                        Poddębice   ·         OSOBY  NA  WÓZKACH  1.      Adam  Mikołajczyk                      Łódź 2.      Katarzyna  Jońska                       Łódź 3.      Ireneusz  Joński                           Łódź4.      Marek  Cłapiński                         Łódź

źródło: Gmina Poddębice

Poprzedni artykułZaległy mecz
Następny artykułNer wrócił na fotel …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ