W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

SEZON 20017/2018′

Młodzi Poddębice – AA Awaria Na Budowie Poddębice 0:2 (0:0)

… Łuczak Kamil-2

Młodzi postawili się mocno wzmocnioną ekipą Awarii i do przerwy remisowali. Po zmianie stron, Awaria jeszcze bardziej przyśpieszyła grę a Młodzi zaczęli grać agresywnie, co przełożyło się na ilość fauli i karny przedłużany, po którym Awaria wyszła na prowadzenie. Druga bramka, to ładna akcja i strzał Kamila do pustej bramki. W tym meczu bohaterami byli obaj bramkarze, Hubert Andrysiewicz i Maciej Marciniak, wychodzili z siebie broniąc bardzo trudne strzały.

Brygada Uniejów – Reset Poddębice 2:5 (1:3)

Sztybrych Łukasz-1, Łuczak Krzysztof-1 … Nowak Włodzimierz-3, Sobolewski Przemysław-1, Śpiączka Wiktor-1.

Brygada z Uniejowa, zaskoczona została bardzo odważną grą Resetu i do przerwy przegrywali 1:3. Druga połowa już była wyrównana, ale niestety dla Brygady, Reset grał konsekwentnie i wygrał pewnie pierwsze spotkanie w tej edycji.

Mkostka Łódź DTR – FC Black Lions Team Poddębice 4:1 (1:0)

Błaszczyk Marek-3, Wieczorek Kamil-1, … Walczak Piotr-1.

Ekipa z Łodzi wygrywa z FC Black Lions Team, ale patrząc na wynik, nie było to proste i łatwe spotkanie. Poddębiczanie dzielnie walczyli, ale większe doświadczenie w tym pojedynku jednak wygrało i trzy punkty jadą do Łodzi.

Dziki Sarnów – PSP Poddębice 1:0 (1:0)

Kacela Marcin-1

Obrońcy tytułu PSP, niespodziewanie przegrywają swój pierwszy mecz, ale po bardzo ciekawym pojedynku. Kolejne spotkanie gdzie główną rolę odegrali bramkarze, Krzysztof Pawlak i Paweł Sobczak, stanęli na wysokości zadania i powstrzymali wiele groźnych strzałów, dzięki czemu tylko jedna bramka padła w tym spotkaniu.

Galaktyczni Aleksandrów Ł. – Przyjeżdża Orkiestra Poddębice 1:15 (0:10)

Wdowiak Bartłomiej-1 … Woźniak Krzysztof-7, Jesionowski Jakub-4, Zadworski Wojciech-2, Jesionowski Kamil-1, Stasiak Artur-1.

Debiutancka drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego, nie sprostała doświadczonej ekipie z Poddębic i uległa wysoko. Zaznaczyć trzeba jednak, że Galaktyczni to bardzo młoda drużyna i grała tylko w pięciu zawodników, bez rezerwowych. Muzykanci zagrali jak za dawnych lat, jeśli taką muzę będą grali, to możemy się spodziewać ich w … finale ?