2 godziny i 40 minut trwał pojedynek

0
73
views

 

 

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Dariusz Twardowski wygrał z drugą rakietą Poddębic Jackiem Bartosikiem po wyczerpującym pojedynku, który trwał 2 godziny i 40 minut. Minimalnie krótsze spotkanie rozegrał Szymon Mania z Łukaszem Ciałkowskim, które trwało 2 godziny i 30 min. Zainaugurował rozgrywki kolejny zawodnik, Marcin Pawlak w pierwszym swoim meczu, przegrał z Andrzejem Jeziorskim.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

Dominowski Damian – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:2)

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 4:6 6:3)

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:5 7:6)

Boczkowski Maciej – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:0)

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:4 7:5)

Mania Szymon – Ciałkowski Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

Jeziorski Andrzej – Pawlak Marcin 2:1 (5:7 6:2 6:1)

Twardowski Dariusz – Bartosik Jacek 2:1 (6:3 6:7 6:2)

 

Tabela:

  1. Mania Szymon . 11 . 18 . (139:128)

  2. Dominowski Damian . 8 . 16 . (90:83)

  3. Bartosik Jacek . 7 . 12 . (70:74)

  4. Błaszczyk Andrzej . 5 . 11 . (63:34)

  5. Bienias Grzegorz . 4 . 11 . (55:35)

  6. Boczkowski Maciej . 3 . 9 . (36:1)

  7. Jeziorski Andrzej . 6 . 9 . (65:57)

  8. Twardowski Dariusz . 6 . 9 . (67:65)

  9. Gajdecki Marcin . 3 . 5 . (31:30)

  10. Pawlak Marcin . 1 . 1 . (10:17)

  11. Ciałkowski Łukasz . 4 . 1 . (47:68)

  12. Cichosz Adam . 1 . 0 . (6:12)

  13. Galoch Dariusz . 2 . 0 . (9:24)

  14. Janiak Tadeusz . 2 . 0 . (2:24)

  15. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

 

Kardaś Andrzej (MISTRZ I EDYCJI PLTZ)

  • Andrysiak Przemysław (Sieradz)

  • Bednarek Marcin (Byczyna)

  • Buda Tomasz (Poddębice)

  • Gosławski Wojciech (Poddębice)

  • Jaros Piotr (Zduńska Wola)

  • Jesionowski Kamil (Poddębice)

  • Czyżyk Paweł (Poddębice)

  • Słaboń Maciej (Poddębice)

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ